Sevinç

Yağmur asla ama asla durmuyor…. Bugün sabahtan beri asla durmadı hatta bir ara dolu falan yağdı. Myviaya kahve içmeye gidecektik ama ertelemek zorunda kaldık. Yarın yağış yokmuş yüksek ihtimal akşam çıkıp birazcık gençleşeceğiz! Her şey gerçekten huzur dolu gidiyor. Sakinlik, eğlence, huzur çerçevesi içerisinde geçiyor günlerim. Ailemi özlesem de geliboluyu çok da özlemedim ahahaja. Ama gerçi kedilerimi çok özledim acaba ne yapıyorlar, sürekli aklıma geliyorlar. Burda kıstıramadım bir tane. Bir yakalasam ısırcam her yanınıııı.

Geç kalkıyoruz ama gecelerimiz baya uzun oluyor. Geç yatıyoruz, çünkü asla çenemiz durmuyor ahahaha. Konuşacak çok şeyimiz varmış. Konularda enayilik çevresinde kahkalarımız eşliğinde gidiyor. Ay gerçekten enayiliğimizin sonu yok ya. Bir o anlatıyor daha beterini ben anlatıyorum ahahahah. Diyor ki sen anlattıkça eski sevgilimi öpüp başıma koyasım geliyor…. Cidden ibretlik hikayelere sahibim haahahah. Yani yaşadıklarım kolay değildi, hala da izleri var tabi ki. Ama artık gülüp geçiyorum hatta baya kahkaha atarak anlatıyorum. Ay vallahi artık hiç kendimi üzemeyeceğim. Çünkü üzülecek yerim kalmadı. Artık mutlu olacak yerlerim için çalışıyorummmmm.

Yarın ki programımızı hazırladık. Bir şeyler içeceğiz sonra haticenin arkadaşlarının çaldığı mekana gideceğiz. Çocuklar hem başarılı hem de çok tatlı insanlar. Öncesinde de beraber olacağız sonrasında da dinleyip coşacağız yüksek ihtimal. Zaten yerimde duramıyorum ahahahah. Bilmediğim tonlarca şarkı varmış. Pagan, metal vs derken Türk şarkıları asla bilmiyormuşum. Neyse azcık ezberledim ahahaha. Sefonun bile şarkılarını biliyorum artık…. Hayat işte seni epica dinlerken, Sefonun bilmem miiiiiğğğ şarkısında dans ettiriyor. Bu arada zor günlerimde asla yoktu ahahahha.

Anlayacağınız sevinç dolu, huzur dolu geçiyor günlerim. Dünlerim ise geride kaldı bu arada bileklerim de geçmek üzere. İzi kalacak sanırım biraz ama sorun değil. En azından baktıkça neden üzülmeyeceğimi hatırlayacağımmm.

Şimdi yemek yemek üzere kısacık veda ediyorum. Yarın daha da enerjik bir yazımla canım evimde yani burada olacağımmmm. Hah bu arada sizin içinde en güzel dileklerimi sıralamaya devam ediyorum. Her gün sevinç, huzur, mutluluk ile geçer umarım. Tabi ki üzüleceğiz ama daha güçlü kalkacağız! Veeee Asla Vazgeçmeyeceğiz!

Sevgilerimle.

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: