Güne açan çiçekler gibiyim

Ama yalan değil.

Hala izmir de oluşum beni mutlu ediyor fakat yorulduğumu hissediyorum. Bu ışıltılı hayat beni sonunda yormayı başardı. Bir de iki gündür tegretol içmiyorum. Almayı sürekli unutuyorum. Gerçi lamictal kullanıyorum ama bugün yüzümün uyuştuğunu hissettim. O nedenle yarın ilk işim temel ilacım tegretolü almak olacak.

Bu hafta kaçmayı düşünüyorum Geliboluya. Evimi sanırım gerçekten çok ama çok özledim. Uzun zamandır evimden bu kadar ayrı kalmamıştım. O nedenle gidip uzuncaaa odamdan çıkmak istemiyorum. Annemi de aşırı derecede özledim. Burnumda tütüyor resmen. Bir an önce kavuşmamız lazım.

Yarından sonra dışarı çıkarız yüksek ihtimal sonra da burcu kaçarrr. Bugünde pointe gidelim dedik. Yemek yedik, kahve içtik. En azından sakin bir gündü hahahaha. Cidden hayıflandığım şeye bak ya. Bak bak bak gece hayatı yormuş ahahahha.

Şaka maka İzmir, Haticem, bana çok ama çok iyi geldi. Gerçekten uzun zaman sonra yaşadığımı bu kadar çok hissetmemiştim. Bahara doğru o gelecek yanıma. Çanakkale kışın çekilmiyor maalesef… İnsanın ailesi gibi dostlarının olması mükemmel bir duygu. İyi ki varlar!

Kendimi bu kadar çabuk toparlayacağımı asla düşünmüyordum. Hatta bir daha yüzüm gülmeyecek gibi gelmişti. Ama gerçekten her şey geçiyormuş. Yaraları kalıyor evet. Kırgınlıklar zaten dizboyu. Ama hayata daha sıku tutunmayı öğrendim. Asla vazgeçme demeyi unutmuştum. Şimdi ise asla vazgeçmeyeceğimi biliyorum. Güçlü bir kadın olmak şu hayattaki en güzel duygulardan biri. Kadınlara, kardeşlerime, büyüklerime önereceğim tek şey çok güçlü bir kadın olmaları ve asla ama asla vazgeçmemeleri. Biz güçlü olduğumuzda parıldıyoruz çünkü.

Güzel günler devam ederken elimde çayım, muhteşem bir şekilde oh be burcu derken buluyorum kendimi. Kendime sen artık her şeyin üstesinden gelebilirsin diyorum. Bu duyguyu yaşamak gerçekten tarifsiz. Artık tüm zorlukları aşabileceğimi bilmek bana büyük bir rahatlık veriyor. Seviniyorum kendimi böyle gördüğüm için. Umarım tatsız olaylar rafa kalkmıştır. Olurda kırıcı bir şey olursa artık nasıl kalkacağımı biliyorum en azından. İnsan kendi hayatından vazgeçmemeli.

Şimdi bir gece klasiğimiz olan film izleme gecesi yapacağız. Sabah 6 da falan uyuyoruz, valla uyku düzenimiz bok gibi cidden ahahaha. Neyseki halledilmeyecek bir durum değil. Heheheyytt kapı gibi babam var. İki dakikada beni ayarlar, çalar saat gibi…..

Şimdi film gecesine kaçamıyorum çünkü haticeye makarna perileri gelmiş ahhahaha. Gelsin kalorilerrrrrr!

Hepinize muhteşem günler diliyorum. Şans ve mutluluk daima sizinle olsun! Bu arada iyi ki var olduğunuzu unutmayın!

Sevgilerimle.

Seni bu ceylan gözlere hasret bırakırım…….

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: