Evimdeyim

Dün akşam geliboluya dönüş yaptım. İzmirden haticemden ayrılmak çok ama çok zor oldu. Sabah kalktık, kahvaltı yaptık, sonra beni otogara götürdü, sonra da kısa süreli veda vakti…. Her şey çok güzeldi, çok ama çok güzeldi. Kendime geldim. Kim olduğumu hatırladım, ne kadar eğlenceli olduğumu anımsadım ve ne kadar da güçlü olduğumu hissettim. Bu 15 günlük tatil, bana beni geri verdi!

Şimdi odamdayım. Çayımı demledim ve istirahat ediyorum. Çünkü gece hayatı vs derken, ay ben cidden yorulmuşum ya ahahahha. Bu arada hava da buzzz gibi. İzmir bu kadar soğuk değildi. Neyse alışacağız artık… Yine de burada olmaktan mutluyum. Annemi, babamı, kardeşimi ve paşamı cidden çok özlemişim. Ay yarın da çıkıyorum sokaklara, eyşanı bulmam lazımm. Mama alıp sokak sokak gezme zamanı gelmiş bulunmaktadır!

Bileklerim de geçti sayılır. Yanıkmış gibi izi kaldı ama sorun yok. Gözüktüğü zaman fotoğraflarda falan azcık oynama yapıyorum ama oynama yapmasam da olur artık. Zaten yanık gibi duruyor. Çok fazla belli bile olmayacak bu gidişle. Neyse ki burcu bunu da atlattın bebeğimmm. Sen daha neleri başarmazsın ki, heheheeytttt!

Her şey gerçekten huzur dolu. Buraya dönünce biraz çıldırdığım gün geldi aklıma ama dedim ki başarabilirsin kızım, yenebilirsin bu aklındaki korkuyu. O nedenle kendimi üzmüyorum. Ben güçlüyüm diyorum ve o anı tebessüm ile karşılıyorum. Acı çekmek istemiyorum artık. Acı, üzüntü vs hepsini geride bırakmak istiyorum. Yapabileceğimden eminim. Güçlüyüm artık, hem de hiç olmadığım kadar.

İzmire tekrardan gidişim bu kadar uzun zaman sonra olmayacak, bunu biliyorum artık. Şu sağlık meselesini gerçekten ama gerçekten iyi bir şekilde toparlarsam izmire tekrardan taşınmak istiyorum. Tekrardan orada yaşamak istiyorum. Hayat bakalım, bence olmaması gibi bir durum söz konusu değil. Sadece gerçekten ama gerçekten iyi olmam lazım. Bunu da başarabilirim!

Şimdi çay içip kitaplarıma gömülmek istiyorum. Baya ayrı kaldık. Azcık kültürlenelim ahahahaah. Seni seviyorum İzmir! Ve sizi seviyorum canım dostlarım!

Siz ise kendinize çok iyi bakıyor ve mutluluktan çıldırcağınız günlere kucak açıyorsunuz! İyi dileklerim daima sizlerle!

Sevgilerimle…

Böyle karşılıyorum artık hayatı! Hay hay sen de gellll bakışı…..

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: