Yeşil

Yeşeren umutlar… Bir ay önce sanırım kendi dönüm noktamı yaşamışım. Her şey şu an çok pozitif, ben pozitifim. Okuduklarım, yaşadıklarım, dostlarım, ailem hep hayalini kurduğum o tatlı mutluluk ve huzur benimle. Kötü olandan kendimi uzak tutuyorum. Daima en güzelini diliyorum. Daha da güzelini, çok güzelini. Çünkü her zaman daha iyisi için uğraşıp, daha iyisini dilemeliyiz.

Arkadaşlarım bana tam destek ve ben de onlara tam desteğim. Bir kaçı gerçekten zor zamanlardan geçiyor ama hepsini birlikte aşacağız.

Ah bi de kediler. Onlara her sabah koştuğumda huzur dolu oluyorum. Uyku düzenim yerine geldi. Güne daha bir dinç daha bir pozitif uyanıyorum. Her sabah onları bulmak ve onları mutlu etmek aşırı hoşuma gidiyor. İyi insanlarla karşılaşıp iyi şeyleri yapabilirsiniz. Ahmet abiden hem hayat dersi öğreniyor hem de kedileri beslemiş oluyorum. Her an bir şekilde bir cana umut olabilirsiniz. Hayattan asla umudu kesmeyin. Ben kesmiştim biliyorsunuz ama bu çare değil bu son. Hayat ise her zaman sonun başlangıcına ait bir döngü. Sürekli başka hayatlara dokunun, sürekli başka insanlara ve hayvanlara umut olun. Mutluluk ve sevgi paylaştıkça çoğalır.

Bu yıldan istediğim umut olmaktı. Şu an umut oluyorum, hatta hayatımdaki her şeye umut oluyorum. Yeni yıl dileklerimden biri erkenden benimle oldu. Şu yaşadığım mutluluğu tarif bile edemem ama umutlarımın yemyeşil olduğunu söylebilirim. Hayatım, hayallerim, umutlarım, umut yolunda olduklarım, umudu paylaştıklarım hepsi yemyeşil.

Asla kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Sizi, siz olarak kabul edenlerle olun. Çünkü hepiniz ışıl ışıl bir ruha sahipsiniz. Hepimiz özeliz. Hayat zor ama hayat sürekli bir şeylerle yolunuza çıkacak. Daima kendiniz olarak karşılayın bunları. İyilikle yaklaştıkça yemyeşil olacağız.

Hepimizin hataları olmuştur, olacak. Ama hepsini düzeltmek için varız. Ben şimdi bu yolda daha iyisini yapacak gücü bularak hareket ediyorum. Ben parlayayım ve etrafıma ışık saçıp onları da parlatayım. Güzellikler bizimle olsun güzel insanlar.

Depresyonu gömdüğüm bu yolda, belki tekrardan hayatıma gireceğini bilerek hareket ediyorum. Majör depresyon terk etmeyecek biliyorum ama onu daha hızlı yok edecek gücü artık kendimde görüyorum. Ben yapabiliyorsam, sizde yapabilirsiniz. Bunu hayatından vazgeçmiş birinden okuyorsunuz. Çünkü biz hayatı yaşamayı ve yaşatmayı hakediyoruz. Hayatı yaşatın!

Sanırım devasa büyüklükte bir motivasyon konuşması oldu ama bunları yazıp sizi de mutlu etmek istedim. Sevgi dolu olmak en çok bize yakışır! Daima güçlü olmanız dileğiyle!

Yarın çok ama çok güzel olsun! Ben yarın sabah kedilerimleyim.. Şimdi sizinle de bir kaç fotoğraf paylaşacağım. Bugün boks eğitimli, herkese yumruk sallayan, yumurcak kedi yeşil göz kucağıma yattı! Belki soğuk olduğu için beni kullanmış olabilir hahahaha ama olsun sonuçta kucağıma yattı!

Kedilerin gur gurlaması tadında bir pazar gününüz olsun!

Sevgilerimle!

Boksör kedi yeşil göz!
Kedi maması seven bir karga!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Yeşil” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: