Hallediyoruz bakalım

Bir kaç gündür sağlık sorunları ile uğraşıyorum ama hallediyorummm. Önce grip oldum sonra ilerlemeye başladı. Yine de pcr testine giderken bile güzelce hazırlandım ve negatif çıkacağına inanarak gittimm. Sonuç negatif çıktıı. Antibiyotik kullanamadığım için, alerjim olduğu için biraz fazla ilaç kullanıyorum. Ama sorun değil. Halledeceğizzzz. Sonra dün aniden bir baş ağrısı ile ölüyorum sandım. Beynimin tam ortasına aşırı derecede bir ağrı saplandı. Neyse ağrıdan duramadığım için acile gittik, epilepsi hastası olduğum için nöroloji doktoruna gitmem gerektiğini söyledi doktor yapılan tetkiklerden sonra. Sabah erkenden kalkıp hastaneyi aradım sekreteri öğle arasından sonra doktor sizinle görüşebilir dedi. Sonra annem, babam ve ben çanakkaleye gittik. Yine süper bir şekilde hazırlandım ve hiç bir şey olmadığına inanarak gittimm. Haftaya emar çekileceğimm, ama bir şey olmayacağını biliyorumm. Yani sanmıyorum bir problem olduğunu, içimdeki ses öyle diyor. Ya hem bir sorun olsa da halledemeyeceğim bir şey değil!

İşte böyle bir koşuşturma içerisindeyim. Bu nedenle kedileri de göremiyorum. Bu biraz beni üzüyor. Bir de paşa rahatsız. Nasıl oldu bilmiyorum ama sürekli üşüyor gibi. Kış günü olduğu için her yer kapalı ama sürekli tüylerini kabartıp uyuyor. Her yerde uyuyakalıyor. Kafesine şişede su ısıtıp koyuyorum, hemen yanına gidiyor. Veterinere gideceğim yarın. Paşayı götüremem çünkü zaten hasta, iyice üşütebilir. Yarın gidip durumu anlatacağım. Kendimden çok ona canım sıkılıyor. Umarım hemen toparlar. Çünkü eski neşeli hallerini çok ama çok özledim. Keşke hayvanlara hiç bir şey olmasa, keşke hiç biri hastalanmasa.

Her şey çok ama çok güzel olacak biliyorum. Sadece gerçekten hiç bir hayvan zarar görmese keşke. Bu durum cidden canımı yakıyor. O nedenle gerçekten biraz, hatta baya keyfim yok. Ama paşaya da belli etmiyorum. Kendime de belli etmemeye çalışıyorum. Sürekli gülmeye ve umut dolu olmaya devam ediyorum. İyiyi çağırıp, iyi için savaşacağız!

Kitap okumalarıma da ara vermek zorunda kaldım. Yarın başlayacağım umarımm. Şimdi çayımı yudumlayıp uzanıyorum. Baya bir yorulmuşum galiba. Yani hissetmiyorum ama uzanınca anladım. Bir de çanakkale yolu insanı çok yoruyor. Aaa yaşlandım galiba ahahhha. Neyse hallediyoruz yaaa!! Yaşasın umut dolu olmak!

Hepinize sağlık dolu bir hafta sonu diliyorum. Evcil hayvanınız varsa de hepsini öpüyorum! Hepsi sağlık içinde yaşasın!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Hallediyoruz bakalım” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: