Haftaya pozitif başlayalım

Bugün hava çok güzel olduğu için çok güzel uyandım. Gerçi vücudum yorgun olduğu için ağrılarım vardı ama banane diyip yataktan fırladım. Çünkü ağrılarınızı ne kadar dinlerseniz o kadar hasta olursunuz. Güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra balkona vuran güneş ışığıyla biraz güneşlendim. Açıkçası hasta olmakmış vs vs hiç umurumda değil ve hepsinin geçeceğini zaten biliyorum o nedenle psikolojimizi sağlam tutalım!!!

Bugün dışarı çıkmama kararı aldım. Evde zaman geçirmek istedim. Bir kaç gündür kendimi sokaklara atıyorum çünkü evde kalıp uzanmak istemedim. Ama bugün kahveyle günümü geçirip sonunda kitap okumak istediğimi fark ettim.. Çarşamba günü çanakkaleye gideceğim. Orkunla plan yaptık gerçi daha çok hilal ile birlikte olacağımm. Gençleşme zamanııııı. Cuma günüde emar çekileceğimmm. Açıkçası kendisi beni hiç korkutmuyor, sadece emarın içinde çok rahatsız oluyorum. Sesi ve uzun süre kalmam beni boğuyor. O nedenle keşke emarsız bakılabilse ya! Neyse ben sonucun tertemiz çıkacağından eminim. Çünkü anlık geldi geçti diye düşünüyorum. Uzun zamandır epilepsi atağı geçirmiyorum. Bu hayat kalitemi arttırdı. O nedenle emar falan filan hiç umurumda değil açıkçası. Hayata pozifif devam ediyoruz! Zor geçirdiğiniz bir andaysanız pozitif düşünün ve güçlü olduğunuzu hissedin. Yoksa ruhunuz çok yara alıyor ve stres daha büyük hastalıklara neden oluyor. O nedenle stresinizi oldukça azaltmak ile uğraşın. Kolay olmuyor biliyorum hatta çok ama çok iyi biliyorum, ama güçlü olduğunuzu ve her şeyin üstesinden gelebileceğinizi unutmayın. Olmuş ve ölmüşün önüne geçilmiyor sadece bu hayatta. Stressiz mükemmel bir hafta geçirelim hep beraber!

Onun haricinde bana iyi gelen şeylere odaklıyım. Arkadaşlarım, ailem ve kitaplarım. Serhata odaklıyım bu aralar. Sınav stresi çok fazla, onunla daha çok vakit geçirmeye çalışıyorum. Başaracak biliyorum! Bir de paşa iyileştiiiiiii. Günün en pozitif haberi de bu olsun! Veterinerden ateş düşürücü, ağrı kesici ve vitamin takviyesi almıştım. Suyuna koydum. Dün ve dünden önce. Hemen toparladı! Ateş düşürücü iyi geldi sanırım. Tüylerini kabartmıyor artık ve eskisi gibi çok hareketli. Tekrardan sağlıklı olduğu için çok mutluyum. O iyi olunca ben de iyi oluyorum, modum düşmüyor. Onu hareketli görünce ben de gülümsüyorum. Hayvanlara kötü hiç bir şey olmasın!

Bugünümü kitaplar eşliğinde geçireceğim için belki büyüler ve cadılar hakkında bir yazı paylaşabilirim. Okuduğum ve araştırdığım çok fazla şey birikti burada da kendisini paylaşmak istiyorum!

Bünyeye pozitif basıyor ve hafta sonumuzu mükemmel geçiriyoruz. Mod düşürmek yok her şey çok ama çok güzel olacak, çünkü biz çooook güzeliz! Her modunuz düştüğünde, zor zamanlarınızın geçebileceğine odaklanın. Psikolojimiz yara almasın, biz her şeyi halledebiliriz!

Sevgilerimle.

Her yerde ve her an da huzur bizimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: