Hediye

Bugün inanılmaz güzel bir güne uyandım. Aldığım kitaplar gelmiş ve babam bana Tolkien den üç kitap daha almış. Görünce aşırı sevindim. Beni zaten bu serüvene başlatan kendisi, şimdi de kitapları aldığını görünce baya duygulandımm.

Kahvaltı yapmadım bu sabah. Sadece kahve içtim. İnsanın canı bazen sabahları bir şey yemek istemiyor. Sonra bir sigara yaktım ve kitaplara göz attım. Şamanizm hakkında kitaplar sipariş etmiştim. Okuduklarımı ve araştırdıklarımı düzenleyip paylaşacağımm. Paganizm ve Şamanizm asla bitmeyecek bir konu. O nedenle ben okumaya ve yazmaya devam edeceğimm. Burada da araştırdıklarımı düzenleyip paylaşacağım.

Her yere kar yağdığı için burası çok fazla soğuk. Dün üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren bir kediye tedavi başlattım. Yakalaması zor oldu baya ama hallettim. Bugün de çıkıp markete giderken bir kaç tanesini besledim. Bu havada onları aç bırakmayın. Su ve mama vermeniz onları ve sizi aşırı mutlu edecek!

Onun haricinde eve donarak geldiğim için sıcak bir duş aldım ve ısındım. Paşa hastaydı ona da vitamin veriyoruz babamla. Babam tutuyor ben ağzına sıkıyorum. 7 yaşında olduğu için hastalanması normalmiş. Ama onsuz naparım hiç bilmiyorum. 7 senedir hayatımızda ve ben annesiymişim gibi hissediyorum ahahahah. Ama gerçekten onu inanılmaz derecede çok seviyorum. Hayvanları sevmeyen insanları anlamak zaten çok güç.

Saçlarım baya uzadı o nedenle kırık olan tarafları tekrardan kesmenin zamanı geldi. Saçlarımı yıpratan kuaföre ne kadar kızgın olsam da kendim bu durumun üstesinden geleceğimm. Kese kese ölü olan saçlardan kurtulacağım ve sarışın olacağım ahahahah. Saçımı cidden bir kere bile olsun sarı yapmak çok istiyorum. Herkes bakırda kal diyor ama zaten sevmezsem bakıra boyarım tekrardan. Sarıdan bakıra dönmesi kolayyyy.

Bazen geceleri duygusal anlamda çok narin hissediyorum. Aklıma gelmesini istemeyeceğim şeyler geliyor ve hüzünleniyorum. Ama her sabah güçlü kalkmayı öğrendim sanırım. Gece de bırakıyorum o anları, kırgınlıkları. Olan oldu, biten bitti deyip sabahları her şeyi geride bırakarak uyanıyorum. Bazen rüyalarıma giriyor bazı anlar. Ama ne olursa olsun hayata daha güçlü devam edebildiğim için kendimi takdir ediyorum. Kendimi inanılmaz derecede çok seviyorum ve hala tanıdığım insanlara umut olabildiğim için kendimi çokkk mutlu hissediyorum! Haftaya mustafayla eğlenmeye çıkacağızzz bir gençleşme zamanı daha geldi ve çattı ahahaha ben bir hafta daha dinlenmeye devamm sonraaa çok güzel eğleneceğimmm!

Şimdi bir kahve yapıp şamanizmi beynime kazımaya gidiyorum ve size muhteşem bir pazar günü diliyorum şimdidennn. Kendimize süper bakıyoruz!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: