Uzun zamandır yoktum

Merhaba sevgili insanlar!

Uzun zamandır yoktum çünkü deli gibi çalışıyordum. Makale ağırlıklı yazılar yazıyorum. Araştırması bilmem nesi o kadar çok uzun sürüyor ki, kendimi bile zor görüyorum. Ama inanır mısınız çok mutluyum. Çünkü sonunda sevdiğim işi yapıyorum. Bundan para kazanıyoru.

Hayatımda çok değişiklik oldu. Öncelikle sonunda aradığım sevgiye aradığım aşka tekrardan kavuştum. Hayatımda olması gereken insana tekrardan kavuştum. Bir İstanbul tatili sırasında buluştuk konuştuk anlaştık ve artık birbirimizin elini tutuyoruz. Çok güzel hayallerimiz var. Umarım hepsi teker teker gerçekleşecek!

Bununla birlikte hayatımız daha rerah seviyelere ulaşsın diye elimizden geleni yapıyoruz. Hatta fazlasını inanıyorum ki güzel bir hayat bizi bekliyor.

Yaşadığım onca tuhaf tecrübe oldu. Siz de bunlara şahit oldunuz. İyi niyetli sandığım anormal insanlara denk geldim. Hayatım o kadar hüzünlü duruma düşmüştü ki… Bir çok iyi niyetli gördüğüm insan hastalıklıymış onu anladım ve herkese çok çabuk güvenmemek gerektiğini benimsedim. Mert de bana bu konuda aşırı yardımcı oluyor. Bizim ortak arkadaş gurubumuz vardı. Hepsi ile konuşmayi kesmiştim. Mert Çanakkale ye gelince eski yakın ve yeniden yakın dostumla da görüşme fırsatım oldu. Tekrardannnn eskiye dönüş yaptık!

Eski huzurlu ortamına sahip olduğum için çok ama çok şanslı hissediyorum. Mert sende iyi ki varsın askparemmmmꨄ︎

İş, aşk, dostlar derken hayatımı gerçekten yoluna soktum. Sağlam dostluklarımla yoluma devam ediyorum. Bu durum beni çok ama çok mutlu ediyor. Hilal bebeğim de iyi ki var!

İş güç sayesinde de bir çok insana yardımcı olma fırsatım oldu. Biliyorsunuz ki ben hep umut olmak istedim. Su anda da buna kavuştum. Asla vazgeçmemek iyi ağzımdan düşmedi. Zor günleri bir kenara attım ve sıfırdan tertemiz başladım. Zor zamanlarımın çoğuna şahit oldunuz. Elimden siz de tutunuz o nedenle siz de iyi ki varsınız!!

Artık burada daha aktif olup insanların hayatına pozitif doğan bir güneş olmaya çabalayacağım. Yazalım anlatalım ve mutlu çok mutlu olalım. Umarım hayatınız mükemmel bir noktaya gelir. Hep içten bunu diliyorum. Biz mutluluğu hakediyoruz. Burada olmaktan çok memnunum. Güzel günler bizimle olsun!Ve sevgili kuş hep aklımdasın umarım gittiğin yerde mutlusundur. Ne Zaman paşaya baksam hep aklıma geliyorsun yani aklımdan hiç çıkmıyorsun..

Beni Instagram sayfamdan da takip edebilirsiniz!

https://www.instagram.com/burcumug/

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: