Deniz Havası

Aslında mükemmel bir deniz havası var. Yalnız ben denize girmeyi pek sevmiyorum. Burada askeriyenin Hamzakoy kampı var. Orası yemyeşil ve plajı muhteşem. Fakat bir sorun var kendisi bakımda :))))) Askeriyeye bazen gerçekten akıl sır ermiyor. Kamp sürekli bakıma giriyor. Ben bunun nedenini sürekli yaptıkları zam olarak yorumluyorum.

Ekonomimiz MUHTEŞEM olduğu için şaşırmamak lazım. Eskide kaldı o askeriyenin ucuz olduğu zamanlar…

Babamda zaten emekli olduğundan sayılı gitti kendisi. Adam bıkmış resmen. Geçenlerde içerisi kalabalık diye bizi almadılar ahahahah. Sonra çıkanlar olunca girebildik. Ülke ve olayları beni şaşırtmaya devam ediyor. Neyse hal böyle olunca bende yazı işlerimi halledeyim dedim. Biraz yariladik işleri. Gözlerim ekrana bakmaktan kaşınmaya başladı. Fakat bu beni durduramaz. Bu kız ne olaylar yaşadı da yılmadı. Heheeyettt hayat!

Dün sahile gittik, kamp sandalyelerimizi artıp denize karşı ailecek çay içtik. Rüzgar da hafif hafif esince kafam dinlenmiş oldu. Bir de Gelibolu akşamları daha güzel. Burayı çok sevmesem de bazen hoşuma gidiyor. Yalan yok.

Sosyal hayata bir müddet ara verdim. Çünkü sosyal anlamda dinlenmesi gereken biriyim ben. Bir de kendimle vakit geçirmeye alışmışım. O nedenle kendimle baş başa kalmak çok hoşuma gidiyor. Hem işlerimi hallediyor hem de ailemle daha fazla vakit geçiriyorum. Aile var ya bu hayattaki en önemli şey.

Anlayacağınız hayat gerçekten stabil fakat çok güzel geçiyor. Kendimle gurur duyuyorum. Uzun zamandır kendimle gurur duymamıştım. Kendimi tekrardan sevmeyi öğrendim. O nedenle gerçekten ben iyi ki varmışım. Daha güzel günlerde bizimle olacak sevgili okurlar. Buna manifest diyorlar sanırım. Ben ise dilek diyorum. Olacak ve olacak ben inanıyorum. İnandikca hayatım değişti çünkü.

Umarım pazar gününüz harika geçiyordur. Bugün bir çocuğa dondurma aldım benden mutlusu yok! Mutlu olmak bu kadar kolay aslında. Biz zaten en iyisini yapacağız bu mutlu olma olayının.🌺

𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒆𝒓𝒊𝒎𝒍𝒆!

Işıltılarla ışıldadık

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: