Keder meleği

Aşkından ölüp tutuştuğun adam gerçekten aşkın mı bı bakalım…..

William Wetmore karısının ölümü ardından bir heykel yaptı karısının mezarına. Adı da keder meleği oldu.

Bu eser onun son eseriydi çünkü karısının ölümü ardından o da bir yıl sonra hayata veda etti.

Bu melek ise ünlendi ve ünlendi günümüzde bize ne aşklar var denilecek noktaya geldi.

William Wetmore belki de çoğu insana ben de dahil olmak üzere “ne aşklar varmış” dedirtti. Gerçekten bizi seven insanlar bizi sanırım sonsuza dek bu hayatta simge hâline getiriyor. Bu hayatta birini seviyorsanız sizi değerli kılıyor ve unutulmaz yapıyor. Tabi ki de bunu gerçek aşkınız yapıyor. Biliyorum o aşkı bulmak zor, o aşk gerçekten bu aşk mı diye karara varmak daha zor. Ben hayatımdaki sevgiyi zamanında buhranlarim yüzünden kendi elimle ittim. İki sene boş boş bir kayıp yaşadım. Ağlamamam gereken noktalara ağladım. Saçma sapan bir duygu silsilesi yüzünden çok kötü kararlar verdim. Ama tekrardan anladım. Biraz geç oldu ama sonunda anladım biz gerçekten mutluyduk. Ben sadece yanlış zamandaydım. Sonra biraz zor olsa da (baya zor) cesaretimi topladım ve her şeyi geride bırakarak benim William a yazdım ahahahaa. Ben beni affetmez sandım (haklıydı) ama İstanbul da buluşunca her şeyi tekrardan inşaa ettik. Mert benim her buhranımın sonundaki melek oldu. Ona tekrardan teşekkürler.

Yaşadığım bu güzel olayı ikinci kez yazıyorum çünkü heheheyt ne badireler atlattık ne saçma olaylar silsilesi kurbanı olduk. O nedenle bu olayı ayrıntılı yazmak istedim. Bazen doğru sandığınız yanlıştır. İyice bı düşünün derim.

Vanilya kokulu mumum, elimdeki sigaram ve huzurumla burada olmaktan çok memnunum. Burayı çok ama çok özlemişim.

Şimdi çalışmak beni tekrardan gecelerin insanı yaptığı için bir makale üzerine çalışacağım. Bu arada epilepsim pozitif yönde ilerlemeye devam ediyor. Bir yıl oldu ben atak gecirmeyeli! Hayattaki en büyük başarım olacak kendisi!

Sizlere mükemmel bir pazar günü dilemeyi çok özlemişim. Pazar gününüz muhteşem olsun! Hatta o kadar muhteşem olsun ki bu kadar da olamazdı yaa deyin.ꨄ︎ꨄ︎ꨄ︎

𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒆𝒓𝒊𝒎𝒍𝒆…

𝒌𝒆𝒅𝒆𝒓 𝒎𝒆𝒍𝒆𝒈̆𝒊

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: