Sorry

Can find me somewhere writing when I’m wrong

Genel de hayatımın özeti bu şekilde. Ne zaman bir hata yapsam ya da üzülsem kendimi yazarken buluruum. Şimdi pozitif şeyler yazmaya başladığım için gerçekten bunu bazen çok garipsiyorum. O kadar alışmışım ki hayatımda olumsuzluklar olmasına, insanın mutlu şeyler yaşaması garip geliyormuş bunu çok net görüyorum şu an.

Fakat üzgün şeyler yazmak için ya da üzgün olduğum için burada değilim şu an. Zaten bir özür dileyeceksem, bu kesinlikle kendimden özür dilemek olur. Kesinlikle kendimden özür dilemeliyim. Çünkü kendimi boşu boşuna çok yıprattım. Ama bazen bunları yaşamam gerekiyormuş diyorum. Belki de bunca saçma sapan olaylar silsilesi içinde kendimi bulmasaydım şu an da bu kadar şanslı hissetmeyecektim. Polyanna onlinesın yine belli.

Fakat kendimizden özür dileyeceğimiz kadar kendimize teşekkür de etmeliyiz. Farkındaysanız kendimize hiç teşekkür etmiyoruz. Oysaki en değerli biz değil miyiz? Ben yakınma kısmını bir kenara itip artık kendime bol bol teşekkür etmeye başladım. Bir yıkım anını toparladığım için. Geç ama güç olmadan doğru seçimlerle hayatımı tekrardan inşa ettiğim için ve en önemlisi kendimi sevmenin ne olduğunu anladığım için. Sonra başarılar hemencecik gelmeye başladı.

Kendi ilgi alanıma yöneldiğim için kendime teşekkür ederim. Üniversitede ekonomi okumak kocaman bir hataydı ya da açıktan kamu yönetimi okumak. Evet, elbette ki faydalı olduğu zamanlarda oldu fakat ilgi alanlarım konusunda daha da başarılı olabilirdim. Neyse ki o arayı çok çalışarak kapatmaya çalışıyorum, bir de şunu diyorum kendime, fazla bilgi göz çıkarmaz kızım…

Mert ve adını 10 taneye yakın sayacağım değerli dostlarım iyi ki hayatımdasınız demeden de geçemiyorum. Hahaha bazen kendimden çok onlara teşekkür ediyorum. Fakat hepimiz birbirimizin hayatlarına dokunduk ve bunun çok faydasını gördük. Güzellikler beni kuyunun dibinde buldu. Ya samara olacaktım ya da sevginin eli uzanacaktı.

Sevginin eli uzandı…

Bu arada ilk defa sanırım pc den yazıyorum, baya keyifliymiş. Telefondan nedense kasıyor. Zaten hatalı bir seçim yaparak yanlış telefonu satın aldım. Kendime yeni bir telefon alacağımm. Şu an ki planlarımdan biri de o. Zaten bir çok planım var. Olanların yanına tik atıp kendimi rahatlatıyorum, ama yenisi sürekli ekleniyor. Yemin ederim insanoğlunun istekleri cidden bitmiyor ya.

Anlayacağınız bugün bu saatte üzgünüm diyorum fakat üzüldüğüm için üzgünüm. Sizde kendinizi üzdüğünüz için üzülün. Bu hayatta en çok biz mutlu olmayı hak ediyoruz. Biz derdimizi yazarak anlatan insanlarız çünkü.

Bir insan yazarak derdini döküyorsa ortaya, gerçekten mutluluğu hak ediyor demektir bence.

Yarın mükemmel bir pazar günü olsun! Ben hem denize girip hem piknik yapacağım. Sanırım şu denize girme işine ısındım ben. Bugün keyif aldım. Sanırım insan tekrardan bazı şeyler konusunda keyif almaya başlayabiliyor. go girl!!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: