Yeşillik alanın verdiği huzur gibisi yok

Gelibolunun en sevdiğim tarafı bolca yeşil alanın bulunması. Yoksa burası çekilecek yer değil yazın için. Buraya bayıldığım söylenemez. Aslında çoğu zaman nefret ediyorum. Kalabalık beni bazen çok boğuyor. Yazın inanılmaz kalabalık oluyor burası. O nedenle çekilecek çile değil. Dün akşam hava almaya çıktık annemle. Sesten annemi duyamadım resmen. O nedenle kışın daha ayrı bir seviyorum burayı. Rüzgarı yiye yiye oturuyorum sahilde tek başıma. İnanılmaz keyifli oluyor. Bir deli ben oluyorum kumsalda. Bir de deli martılar….

Şimdi ise keyifli serin bir ortam buldum kendime. Çok fazla ses de yok çok şükür. Hava 60 derece bu arada. Ne yandık bu sene ya… sigara almayı unutmuşum. O nedenle sıcağın alnında hızlı adımlarla sigara almaya gittim. Eridiğimi hissettim. Merti kitledim sigara almaya giderken hahahhaha. Ne zaman bir yere gidecek olsam telefonda kitliyorum onu. İyi oluyor benim için.

Şimdi ise bana tabi ki Pazar tatili de yok. Bilgisayarım yanımda çalışacağım. Öncesinde buranın tadını çıkarmak istedim. Bana motivasyon oluyor. Sonra çalışmaya başlayacağım. Kahvemi de aldım yanıma. Turist gibiyim gerçekten…

Hayat yeşillik alanlarda daha güzel. Ekim ayında bir izmir tatili yapacağız. Kardeşimi ziyarete gideceğiz. İzmirde okuyacak. Yakaladım yine seni izmir. Mert ile izmirin keyfi bir başka olacak. Hem serhatı görmüş olacağız hem de tatil yapmış olacağız. Hem de ortak doğum günümüzü kutlamış olacağız. Ekim ayı baya bereketli geçecek. Güzel olacak bizim için. Hem serhatta baya mutlu olacak. Merti çok seviyor. Gerçi merti ailedeki herkes çok seviyor. Annem bile gerçekten inanılmaz alıştı kendisine. Evde ona mertkuş diyoruz ahahahha.

Güzel planlar ile hayatıma devam ediyorum. Ağustosun 26sında mert gelecek. Çanakkale tatili yapacağız. Bize de gelecek okey turnuvası yapacağız evde. 101 batağına düşeceğiz. Yaz akşamlarımız emekli moduna dönüşecek hahahha. Annem bu aktiviteye bayılıyor. Mertle ben annemle babam olacak. Yenelim bakalım aile fertlerini. İnanılmaz eğlenceli olacak. Şimdi bu inanılmaz pazar gününe çalışmaya başlayarak devam edeceğimm.

Sizlere bu pazar gününün devamında muhteşem saatler diliyorum. Yeni haftamız da mükemmel geçsinnnnn! İyi dileklerim daima devam ediyor ve edecek çünkü sen Asla Vazgeçme!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: