Özledim

Özledim. Kendimi kendime anlatmayı özledim. Burası fikirlerimi netleştirdiğim yer oldu her zaman. O nedenle aslında kafam da bazı şeyler netleşsin diye yazıyorum. Sadece zaman yanlış… Mesleki deformasyona uğradım. Bileğim sakatlandı. O nedenle biraz problemli yazıyorum hahahaha. İşimden de izinli sayılırım pazartesi geri dönüş var hemde işler baya birikmiş olacak. Bugun kendimi zorladım fakat üstesinden gelemedim. Hal böyle olunca biraz kafa dağıtmak ve bileğimi asla yormadan bunu yapma kararı aldım. Yarın kısa bir tatil yapacağımmm.

Ben ve mesleki deformasyonum…..

Neyse ki bunlar bizi yıldıramazzz. Daha zinde sahalara dönüş yapacağım. Sadece bileğimi gerçekten kötü hale getirmiştim çünkü canıma asla acımadan çalışıyorum. Hedeflerim ve umutlarım var. En son ilkokuldayken bu kadar hırslıydım. O zamanlar mükemmel bir öğrenciydim. Sonra babamın tayin çıkması durumu olunca ve bu sürekli hale gelince kopukluk oldu. Sonra da o azmi yitirdim. Şimdi o zamanlardaki gibi mükemmelliyetçiyim. Elimden gelenin en fazlasını yapmaya and içtim. Hatta aklımda yeni bir proje daha var. Hayata geçerse sanırım iş konusunda istediğim aşamaya ulaşmış olacağım. Bu şekilde deli gibi çalışmaya devammm

Her gece gün içerisinde yaşadığım pozitif olayları bir deftere yazıyorum. Yazmadan önce bu kadar pozitif olay yaşadığımı bilmiyordum. Her gece resimler ile betimleyerek defterimi dolduruyor ve asla negatif bir şey yazmıyorum. Gün içerisinde de asla negatif cümle ya da kelimeler kullanmıyorum. Bu sayede hayatım daha da güzelleşti. Bunun gerçekten farkındayım.

Dün lise öğrencisi bir çocuğa kardeşimin asla kullanmamış olduğu birçok test kitabı yolladım. Ücret istemeyince çok şaşırdı. Lütfen özellikle lise dönemindeki çocuklara el uzatalım. Test kitapları çok pahalı ve hepsinin hayalleri var. Saçmalama ne parası deyince bana bu kitaplar boşa gitmeyecek abla kazanacağım dedi. Dünyanın en mutlu insanı oldum o an. Umarım mükemmel yerlere gelir. Bi faydam olduysa bu hayatta bir şeyleri doğru yapıyorum demektir. Tüm lise öğrencileri bu değişik demek istiyorum, değişik nabzı normal olmayan şartlarda kendilerini bulurlar ve çok iyi yerlerde olurlar umarım. Hepsinin hayalleri var ve şartlar aşırı zor. Hepsi hayallerine kavuşsun canı gönülden tek dileğim bu. Kardeşim ikinci senesinde istediği bölüme kavuştu. Her aradığında sesi mükemmel geliyor. Hatta artık az biraz sosyalleşiyor. O nedenle mutluluğu hep beni mutluluktan ağlatacak cinsten. Onu çok özledim hem de çok.

Özlemişim buraya içimi dökmeyi. Bazen duygusal anlamda inişler ve çıkışlar yaşıyorum fakat üstesinden gelinmeyecek bir durum değil. Başardıkça mutlu olmam için yeni nedenlerim olacak. O nedenle başarmak için var gücümle çalışmaya devam. Şu an gücü kendinizde bulamıyorsanız hemen hedeflerinizi gözden geçirin. Biz istediğimiz her şeyi başarırız!

Bileğim kastığı için kitap okuyup kahve içme zamanıı. Bir kitap öncerisi vereyim hemennn

Sadece alın ve okuyun.. Hapsolacaksınız

Şimdi gidiyor ve en kısa zamanda gelmeyi planlıyorum. Hafta sonunuz mükemmel geçsinnnnn! İyi dileklerim sizinle ve asla vazgeçme!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: