Pozitif her şey

Bu ara bazı şeyler yolunda gitmiyor. Ama yolunda giden olaylarda olduğu için buna çok fazla kafayı takmamaya çalışıyorumm. İzmir de arkadaşım ezgi bana tütsü almıştı. Muhteşem kokuyor onunla beraber yazıyorum yazımııı

Elimde kas yırtılması varmış. Kendimi fazla yordum biliyorum fakat bunu yapmam gerekiyordu. Çalıştıkça kendime geldim çünkü. Malesef emara girmek zorunda kaldım. Fakat kısa sürdü. Yoksa emardan nefret ediyorum. Elim için iğne vuruldum. Bi iğne daha var fakat onun daha zamanı var. Bu ara zaten çok fazla işim yok olsada babamla hallederim diye düşünüyorum. Onun yazma durumu iyi bana yardımcı olabiliyor. Bu negatif olayların etkisi altında kendimi kaybetmek istemiyorum. Aksine daha fazla pozitif olay yaşamaya çalışıyorum. Bir fip hastası kediye yardımcı oldumm. Dünyalar benim oldu. Siz de bu şekilde hayvan dostlarımıza yardım ederek onların çok mutlu olmasını iyileşmesini sağlaya bilirsiniz. Bu vesile ile sizinde pozitif hayatı yaşamanız çok mümkün. Birçok hayvan dostumuz bizden yardım bekliyor. Onları asla unutmayalım.

Kitaplarla aram biraz açıldı. O nedenle iki gündür okumaya çalışıyorum. Malesef sürekli düşündüğüm için çok fazla odaklanamıyorum. Ama bunu daha önce de yaşadım ve aştım. O nedenle geçeceğini biliyorummm.

Biraz sosyalleşip biraz dolaşıp günlerimi çok elimi yormadan geçirmeye çalışıyorum. Zaten su an baya korunaklı. Sürekli buz tutup jel sürüyorum. Bu da geçecek yazzzz kızımmmm.

Neyse durumlar hem iyi hem biraz az iyi hahaha. Ama hayatımdaki her iyi şey için çok minnettarım. Bu durumda beni daima pozitif karşılayan her olaya ve insana teşekkür ederimmm. İyi ki varlar ve iyi ki varızzz.

Şimdi kahve içip Jeffrey Dahmer izlicem. Ben kaldım çünkü izlemeyen bir bakayım. Asla vazgeçmiyoruz beni okuyanlar. Vazgeçmeye çalıştık tamam o kısım bitti şimdi tam gaz devam etme zamanıııııı🍀 hayatımda çok olumsuzluk oldu ve çok olumsuzluğa neden olan insan oldu. affettik uğurladık ve hayatta başarılar diledik. gerisi onların azmine kalmış. fakat içimizin acılı kısmı elbetteki sönmedi. beddua demeyelim de çok da mutlu olmazsın sanmam diyelim. herkesin bir nebze içi buruk. Bu burukluk uzun yıllar sürer ya da bir gün uyanırız ve biter. Kalp kırıklığının tedavisi zamandır. Ben zamanla baya iyi olup baya aşama kaydettim. Böyle devammm burcuu.

Herkese süper günler diliyorum ve şu seri katile bakmaya gidiyorummmm. Kendinize çoook iyi bakın 🍀🍀

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Pozitif her şey” için 2 yorum

  1. Şu anda evden ayrılırken aldığım
    Son tütsüyü yakıp,
    İçimdeki tarifi olmayan kederli bir hasretle
    Bu yazıyı okuyorsam ben de çok şey yaşamışımdır demektir.:(

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: