Kanye west

Herkese laf sokup sonra kenara çekilip hiç bir şey olmamış gibi davranan Kanye West… Hastalığını doruklarda yaşamanı takdir ettiğim bir gün yaşıyorum. Atakların o kadar kuvvetli ki sonrasında bir şey olmamış gibi davranıp üretmeye devam ediyorsun.

Haketmeyenlere insan gibi davrandıktan sonra onları insan yapamazsınız. Rezil olacağımı bilsem bile çok güzel had bildirme yapabilen insanlara saygı duyuyorum. Yırtıcı olmak çok isterdim. Önceden sesimi çıkarırdım. Cevabım olurdu çok kırılmış olsam bile tepkim olurdu. Şimdi ise Kanye West dinleyip sürekli çalışıyorum. En azından üretkenlik konusunda iyiyim yoksa perperişan yuvarlanıyordum yerlerde. Anlayacağınız party must go on…

Gidenlere cehennemin dibini gösterdikten sonra dün sabaha kadar çalıştım. Çünkü uykusuzluk da benim cehennemim. Neyseki en üretken olduğum saatler gece saatleri oluyor. Yazdım çizdim hayal ettim anlayacağınız. Aşırı derecede yorgun olmama karşın bir o kadar da mutluyum. Mutluluğumun nedeni yıkılmamış olmam Müslüm Gürses- Affet dinliyor orabilirdim ya da nilüfer ya da seni yazdım. Ama ben Kanye West dinliyorum. Benim için büyük bir çılgınlık bu. Zaten normal olduğum söylenemez. Normal olan kimse enayi markası değildir.

Şimdi kitaba devam sadece biraz yazmak istedim. Çok ama çok iyi geliyor buraya yazmak. Salı günü çok yogun bir iş temposunda olacağım o nedenle şimdi bol bol kitabı beynime kazıma vakti. Hepinize güçlü kalabileceğiniz günler diliyorum!

Papatya çayı aldım kendime büyü etkisi bekliyorum kendisinden

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: