bugün teşekkür etme günü

Ne kadar bu hayatı sevmesem de teşekkür etmem gerektiğine karar verdim. Dün kullandığım uyku ilacı kalp çarpıntısı, huzursuz bacak sendromu ve ayrıca baş dönmesi yaptı. En kötüsü bacaklarımı bir yere sığdıramamak oldu. Delirecektim yatakta ve sürekli sıçradığım için asla uyuyamadım. Sürekli dalma sırasında sıçrayarak uyandım. Ama teşekkür etmem gerektiğine karar verdim. Daha kötüsü de olabilirdi gözüyle bakmaya başladım artık. Ayrıca güçlü kalabildiğim için de teşekkür etmek istedim. Aslında şu an bok gibiyim ama aileme yansıtmamak için gösterdiğim oyunculuk birçok ünlüye taş çıkartır hahahah. Teşekkür ediyorum çünkü artık savaşmayı daha fazla becerebiliyorum. Teşekkür ediyorum çünkü bugün de kafam ne kadar yorgun vücudum ne kadar error vermiş olsa da çalışabiliyorum.

Her şeyin daha iyi olabilmesi için yapabileceklerimin farkındayım artık. Yapabilirim işte bu yüzden de teşekkür ediyorum. Ben artık kendim için yaşadığım her iyi kötü en çok da kötü olay için teşekkür ediyorum. Tanımış olduğum bok gibi insanlar sayesinde kimlere iyilik yapılmalı, kimlere destek olunmalı ya da kimlere kendini tamamen duygusal anlamda açmalı ben artık bunu öğrendim. İşte bu nedenle teşekkür ediyorum. Sönük bir ruh olarak yataklara düşmediğim için teşekkür ediyorum. Her çocuğu ve hayvanı gördüğüm zaman onlara sevgi saçabildiğim için teşekkür ediyorum. Hayatta tek bir başarısı olmayan insanlara insan gibi davranacak kalbim olduğu için teşekkür ediyorum. Fakat fazlasının enayilik olduğunu öğrettiler bana.

Önceden duygusal anlamda yazdığım her yazıyı duygusal şarkılar ile yazardım. şuan G-eazy dinliyorum. Metale, pagana, rock müziğe ara verdim. Bu dönem sadece bu şekilde modumu yakalamak istiyorum.

Anlayacağınız ben savaşma gücünü kendimde artık daha çok bulduğum için teşekkür ediyorum. Buruk, kırık hatta yarım kalmış olmamamın önemi yok artık. Başarılar ile kendimi tamamlayacak gücü kendimde bulduğum için teşekkür ediyorum. Çalışacağım hatta çok fazla çalışacağım. Çünkü bu hayatta beni bir tek fazla çalışmak yanıltmadı. İlk defa verdiğim emeklerin karşılığını alıyorum. Bunu hiç bir insan yapmadı 🙂

Teşekkür ediyorum sana Burcu. İyi ki böyle bir insansın. Hatalarınla, enayiliğinle, doğru ve yanlışlarınla iyi ki varsın! Şu an berbat olmanın, fiziksel açıdan yorgun olmanın bir önemi yok. Sen bu hayatta çok başarılı olacaksın. Çünkü sen çabalıyorsun. Ne olursa olsun devam ediyorsun.

Kendinize teşekkür etmeyi asla unutmayın güzel yazar ve okurlar. Siz de iyi ki varsınız!

Aynen böyle

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: