Kimse olmasa bile sen varsın

Bu sana önemli bir insan olduğunu hatırlatma yazısıdır. Bu aralar pozitife daha fazla sarıldığın bir dönem içerisindesin. Zaten kötü düşününce noluyor ki iyi bir şey mi oluyor? Kötü düşündükçe tüm felaketler üst üste geliyor. Çünkü sen çağırmış oluyorsun o kötüyü, ne gerek var? Bu yaşıma kadar secret kitabını asla okumadım ama alacağım kendisini galiba ahhahaha. Biraz da evrenin pozitif enerjisini biz yakalayalım da tık doğsun güneşimiz.

Hayatımın çoğu alanında kendimi yapayalnız hissettiğim için felaketler silsilesini üzerime ben kendim çektim. Ayrıldın ya da arkadaşlığın bitti ya da parasız kaldın ya da babanla aran çok kötü.. E nolmuş yani Burcu, dünyanın sonu mu geldi? Hiç bir şey olmadı babanla aran düzeldi sonra da yeni insanlarla tanıştın. Bazen mal mal davranıyorsun ya da şu hayat denen oyunda insanları fazla ciddiye alıyorsun. Aynen bunu yapıyorsun bu arada, herkesi çok fazla ciddiye alıyorsun. İnsanların kendi yaşamını da çok ciddiye alıyorsun. Peki buna ne gerek var? Hangisi sonsuza kadar yanında olacak ki. Sal Burcu sal. Şu hayat denilen olayı biraz sal. İnsanlar pizza sizi mutlu ederli bilmem neli kitaplar yazıyor ya. O kadar önemsemiyorlar hayatı. Sen ne yapıyorsun. Ona üzül buna üzül kendine üzül. Pardon da üzül üzül nereye kadar. Gözlerim bayrakları göğe çıkardı imdat diye bağırıyor. Midem zaten almış başını gidiyor. Ay evet cidden midem aşırı derecede ağrıyor. Bir kere stresten ülser olmuş bir insansın sen. Sence de bu kadar eziyet sana fazla değil mi? Çok lazım sana insanlar. Birkaçı lazımdı gerçekten lazımdı bu arada ama herkes kendi hayatını daha çok önemsedi:))

Neyse ki bazen ufak tefek aydınlanmalar yaşayabiliyorum. Bunun her kazık yemeden sonra olması beni bir tık üzüyor. Fakat bu sefer gerçekten güçlüyüm onu hissediyorum. En son yaşadığım düşüş hali kötü olmuştu. Arsızlaşıyorum sanırım. İnşallah arsızlaşıyorumdur bir düşüş anı yaşamak asla istemem çünkü. Hayat denilen saçma sapan döngüde beynimi ve sinirlerimi korumak için gösterdiğim olağanüstü çabanın hatırına yani bir düşüş yaşamamalıyım bence. bugün modum gerçekten çok iyi. Biraz bakımda yaptırdım kendime gerçekten iyi geldi. Daha önce asla böyle şeylere ihtiyaç duymazdım ama insanın kendine kesinlikle bakması gerekiyor. Kendini daha iyi hissediyorsun.

Saat 9 ve çoğu işimi halletmiş bulunmaktayım. Daha fazlasını da gece zar zor uyuduğum için yaparım diye düşünüyorum. İşleri halletmek bana daha fazla güç verecek ve yaralarımı saracak çünkü ne varsa çalışma hayatında var.

Şimdi direkt kitabıma doğru yöneliyor ve tazecik çayın keyfini çıkarıyorum. Umarım yarın mükemmel bir cuma günü yaşarsınız!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Kimse olmasa bile sen varsın” için 5 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: