Scorpions

Doğum günüme 2 gün kaldı. Bu yeni yaşım benim için fazlası ile önemli bir yaş, çünkü çok keskin kararlar aldım. Öncelikle sadece kendi mutluluğuma odaklanmam gerektiğini fark ettim. Başarı kendini düşününce geliyor. Ailemin mutluluğu zaten her daim benimle ki zaten ben mutlu olunca onlarda çok mutlu oluyor.

Kasım ayı benim için nedense yeniden doğacağım bir ay gibi başladı. Kararlarımı döktüm kağıda ki yapacağımdan da fazlasıyla eminim. Öncelikle çok ama çok fazla işimde en iyisi olmak için varım. Sonrasında hayatımdaki diğer olaylar için en iyisini yapacağım. Sağlığım konusunda kendimi toparladığım bir dönem içerisindeyim. Aslında çok iyiydim fakat babamın sağlık durumu beni çok sarstı. Fakat şimdi baya iyiyiz. Bir de ufak tefek enayilik durumları oldu onları da kendi içimde hallettim. Ailem iyi olsun da en önemlisi o.

Duygusal açıdan senelerdir eksik hissediyorum. 4 sene oldu sanırım. Evet toparlamaya çok çalıştım bu durumu. Ama artık uğraşmıyorum. Çünkü olmuyor. Bilirsiniz o güzel duyguları, onları bir kez yaşayabiliyoruz sanırım. Duygusal açıdan kimseye o 4 sene önceki halim gibi değilim. Ya bu acımasız durum beni çok kalpsiz yaptı ya da bir daha o duyguyu yakalayamayacağım. Ama o an ki zamanlarımı özlüyorum. Her ne kadar saçma noktaları da olsa benim kalbim atıyordu. Hem de baya çok atıyordu. O nedenle de sanırım en çok o kalbimin atmasını özlüyorum. Şu an kimseyi kırmıyorum. Fakat kimseye de bir daha öyle olamadım🌿

Yeni yaşım da ne olur bilemem ama duygusal anlamda yalnız güçlü ve başarılı dolu olacağım sanırım. Ya da duygusal anlamda da bir mucize yaşayacağım. Bilmiyorum ama inanın kalbimin atması gerçekten çok güzeldi. Yanaklarım al aldı. Heyecan vardı. Ne kadar bombok bir hikaye olsa bile o hikayeye sonuna kadar güvenen bir kadın vardı. Çok güvenen asla pes etmek istemeyen bir kadın. Hayat gerçekten çok kötü ters köşe yapıyor. Geçen sene de inanmıştım ki sonrasını çok net hatırlıyorum. Olsun ne diyebilirim ki olan narin duygularıma oldu çok afedersiniz duygularımın ağzına edildi. E sonra da kalpsiz bir soğuk nevale olduk. O nedenle boş her şey şu an. Emin olun bomboş. Bu duyguyu yaşayanlar bilir. Bir daha o halinizi yakalayamıyorsanız ilginç bir ruh haliniz oluyor. Şu an babamı iyi olduğuma ikna etmeye çalışıyorum mesela. Çünkü her depresif halimden o çekip çıkardı beni. Sanıyor ki depresif bir ruh içerisindeyim. Değilim ki sadece babama bir şey olur diye çok korkmuştum ama çok da inandım. Beni babam yarı yolda asla bırakmadı. Hiç bir zaman bana arkasını dönmedi. Her zaman tuttu elimden. O nedenle o duygusal boşluk devam etse bile babamdan yana içim sıcacık. O iyi olsun ve beni asla depresif sanmasın. Hiç bir acı ile kıyaslayamam onun yokluğunu. Benim daima onun yanında olduğumu bilsin. Artık güçlü olduğumu göstermek istiyorum. Her kötü olayda benim için korkuyorlar. Kendi hastalansa bile beni düşünüyor. Fakat gerçekten bu sefer babam iyi olsun diye ben daha da iyi oldum. Hatta düşünmemek için çok ayrı mevzulara ayar verdim ve öyle rahatladım. Diyorum ya aile çok önemli buraya bile yazmak istemedim çünkü evet o an korkularım da vardı. Onları dile getirmek olmazdı. Çünkü yazdığın an gerçek oluyor gibi hissediyorsun. Ay neyse babam çok iyi ve bende çok iyiyim. Kızı artık daha sağlam. Çok kolay yıkılmıyor. Savaşmayı öğrendi. 🍀

Evet konumuz tamamen bu, ne kadar eksik olsan da Burcu ailen yanında. Ne kadar yarım kalsan da ailen için güçlüsün. Onlar için yapamayacağın şey yok. O pes etmiş olan kız artık yok. Ne kadar aşk meşk anlamında buz gibi olsanda sen daima ayaktasın. Sen daima ailen ve başarı için varsın. Bu nedenle yeni yaşıma iki gün kala kendimi tebrik etmek istiyorum. Ailem için, başarı için çok büyük adımlar attım. Pes edip kapatmadım odalara kendimi. Evet enayi durumuna düştüm evet saçma sapan insanlara çok güvendim ama art niyetli asla olmadım. Bunun için de kendimi tebrik ediyorum. Umarım her zaman iyiye doğru ilerlerim. Kazandıkça tek dileğim fip hastası kedilere daha çok ulaşmak sokak hayvanları için mama desteği sağlamak ve ihtiyacı olan çocuklara yardımcı olmak. Bunlar oldukça ben daha çok var olacağım. Daha çok parlayacağım.

Duygusal bir yazı oldu fakat scorpions dinliyorum. Normaldir. Her kelime de anlam var her cümle aşk kokuyor. Her dinlediğimde bir gözlerim doluyor doğrudur. Seviyorum onları dinlemeyi. Tam ayı. Tam zamanıdır şu an scorpions dinlemenin. Still loving you en sevdiğim şarkı olarak daima benimle kalacak. Kendisi ölüp biten bir aşkın şarkısı ya da soğuk kalplerin dibine vuran o mum zımbırtısı. Evet ailemiz ve başarı için yaşıyor olabiliriz ama aşk şarkısı da elbet dinleyeceğiz.

Canım ailem canım babam hiç hasta olmasanız keşke dediğim çok an yaşadım. Ağlayıp pısmadığım için bu sefer çok güçlü durduğum için ve anneme bir destek bir abla olduğum için çok mutluyum. Kardeşime söylemedik. En kötü şey uzaktakine haber vermektir çok iyi bilirim. Neyse bak hiç bu mevzulara girmeyecektim ama olsun yazmış bulundum. İyi ki varlar hep var olsunlar.🌼

Sizi sevenlere kocaman sarılın. Ben aileme koskocaman sarıldım bugün. Bir de şunu unutmayın sizi sevenler, sizi gerçekten sevenler asla bırakmazlar sizi.

Sevgilerimle.

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: