Anka kuşu ve hayat

Yazdığım birçok yazıyı sildim. Fazlasıyla depresif olduklarını düşündüm okudukça bu nedenle sanırım bu tavrı ve olmayacak davaları bırakmam gerek ve anlatmam boş. Yeni yaşımla birlikte yeni bir yola girdim. Hatta yeni bir hayata başladım. Bu nedenle kendim de dahil olmak üzere depresif bir unsur hayatımda olsun istemiyorum. Olumsuzluk istemiyorum. Kendime bunu artık sürekli hatırlatarak bunu hayatımın bir parçası haline getireceğim. 5 gün sonra izmirdeyim ve çok güzel planlar yaptık. Hayat sürprizlerle dolu biliyorum bu tatil bana iyi gelecek bundan eminim!

Artık bir şeyleri tamamen arkamda bırakmam gerekiyor ve ne zaman depresif moda girsem kesinlikle bunu kendime hatırlatma kararı aldım. Asla yanlış dileklerde bulunmayıp kendim için en doğru olanı diliyorum. Kendimi hiç bir şeye kapatmıyorum. Hayat sürprizlerle dolu ve ben birçok kez depresyonu yendim. Bu nedenle imkansız diye bir şey yok. Hayatıma tam gaz devam edip işimde başarılı olacağım. Ağrılı bir durum asla istemiyorum ve olumsuz düşünceler kesinlikle beni depresyona iteliyor. Buna asla izin veremem. Giden gitti ve biten bitti. Yapılacak tek bir şey yok artık. Bu nedenle sızlanmak yerine hayatıma yeni yaşımda daha mantıklı kararlar alarak devam edeceğim ve asla modumu düşürmeyeceğim. Hiç bir şey benden daha değerli değil.

Bu bir hayatla barışma ve kendime gelme yazısı olsun. Evet şu an bugün daha iyiyim ve her düşüşümde buraya gelip bu yazıyı okuyacağım. Ben değerliyim ve hiç bir şey benden önemli değil. Ben başarmak için varım. Hastalıkları yenmek için varım. Bu nedenle de asla vazgeçmek yok. Depresifliği kenara at ve olumlu her şey için şükret. Çünkü sen elindekilerin kıymetini bildikçe daha çık insana daha çok hayvana ulaşacaksın. Sen yardıma ihtiyacı olanlara umut olacaksın. Ailen sağlıklı ve baban iyileşti. Onlara destek olmak için var olacaksın. Bunları asla unutma!

Bir anka kuşu

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: