Kim inanabilirdi ki

Daima güçlü olmak için açtığım bu sitede kıvranıp kıvranıp durdum. Adı bile asla vazgeçme. İçimde bir ton fırtına var hangisini anlatsam bilmiyorum. Bir çeşit sağlık sorunları var ki bahsetmek bile istemiyorum. Başarır mıyım? Belki. Tek bildiğim gayret etmek. Bazen insan en yakınındakilerine bile kendinden ötürü üzülüyor. Belki yaşamışsınızdır bilirsiniz. Ama hastane görmekten kusmak istiyorum artık.

Bu hayatın bu nebzeye gelmiş olması çocukluktan beri belli bir olaydı sanırım. Fakat bu kadarını ben bile tahmin etmiyordum. Bazen yakınınızdakiler anlamasa bile onları korumak istersiniz. Ben o dönemdeyim. Ben yakınlarımı kendimden koruduğum dönemdeyim. Çok değer verdiğim asla kötülüğünü düşünmediğim tek bir ailem dışında insan oldu şu hayatta. Çünkü o hep iyiydi. O hep nazikti. Onu kendimden korumam gerekiyor işte. Bu düzene bir darbe indi ve ben çocukluğuma döndüm. Belki her şey düzelebilirdi ama daha da kötüye gitti. Umutsuzluk yok dedikçe hayat çok fazla üstüme geldi. Bu savaşta kimse yara alsın istemiyorum. Hele ki değer verdiklerim asla. İstenilmeyen olmak benim için bir döngü meselesi olmustu. Beni çok isteyen insana acılarımı yansıtmak istemediğim dönemdeyim. Çünkü o mutlu olmayı en hak eden insan. Çok yazdım çizdim geçmişe çok takılı kaldım zaman zaman. Çünkü geçmiş acılarla dolu. Travmalarım yüzünden bazen özledim bazen nefret ettim bazen halime acıdım. Ama hayattayım. Bu sefer ezilmek istemiyorum ağırlıklar altında tek bildiğim bu. O nedenle de İzmire gidip kendime gelmek istiyorum. Hayat bana nasış gelir bilmiyorum ama ben kardeşime iki dostuma gidiyorum. Güçlü olup güçlü durmak istiyorum. Hadi olma kısmı zorda durabilmeye çalışmak bile iyi olurdu.

Sevgili yazarlar ve okurlar bu siteyi açtığım andan itibaren hep parlamak parlatmak ve umut olmak istedim. Şu an karanlıktayım. Umarım o aydınlık günler beni bulur. Tek istediğim kimseye zararım dokunmasın. Tek istediğim kimse benim yüzümden zarar görmesin.

Başarıcak mıyım bilmiyorum. Ama gayret kısmına doğru gidiyorum. Kendinize özellikle sizr sürekli kötü şeyler söyleyen beyninize iyi davranın. Kendisi ile kavgam tekrardan başladı. Bakalım bu sefer ne kadar dayanıklıyım. Çok yorgunum orası kesin yeni bir rahatsızlık durumu boğdu beni baya ama bakalım bu hayat nasıl devam edecek. Yazacağım aklıma sahio olmadığım ve olduğum her an.

Kendinize çok iyi bakın!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Kim inanabilirdi ki” için bir yorum

  1. Uzun zamandır buradayız burda olmaya devam edeceğiz, iyisi ile kötüsü ile.

    Zülfü Livaneli demişti ki, bu hayatta acı da var mutlulukta ama acılar daha fazla.

    Olaylar mı acı bizde yarattığı etki mi acı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: