Satırlar fısıldıyor

Hala izmirdeyim. Aslında bir kaç hafta önce gidiyordum ama önce ülser sonra orta kulak iltihabı derken şimdi de işitme kaybı yaşıyorum.

Yani anlamadığım şekilde ne kadar aksilik üdt üste gelse de anlamadığım şekilde hayatımda birçok yenilik yaşıyorum. Bazen tatlı bazen tatsız ama hayatımda gerçekten birçok değişiklik oldu. Hepside ben buradayken oldu fakat şu an yaşadığım birçok konu ve konumdan hiç de şikayetçi değilim. Birçok güzel olay yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. Bazı konularda kendimi törpülüyor bazı konularda ise kendime birçok şey katmaya çalışıyorum. Hayat sürprizler ile dolu. Bunu bir kez daha anladım. O nedenle başıma gelmiş olan güzel ya da kötü her şey için teşekkür ederim. Satırların sesi bol bol teşekkür ediyor olacak.

Değişik birçok olaya tanıklık ettim ben buradayken. Bu nedenle de aslında daha da olgun kararlar verebileceğim bir olay içerisinde buldum kendimi. Fazlasıyla değer gördüğüm bir dönemin içerisindeyim. Bunca sağlık sıkıntısının yanında bana ilaç gibi gelecek olaylar yaşadım.

Bunca zaman sadece mutluluğa odaklandım. Sadece mutluluğu aradım. Bazen sanırım onu aramamak gerekiyormuş. Bir ay bir haftadır buradayım. O nedenle aslında kafamı dinlemek içib geldiğim izmirde mutlu olacağım çokca an yaşadım. Belki de yaşamaya devam edeceğim. Onca yıldır sadece kendime zarar verdim. İşin içinde sadece benim olmadığım olaylarda bile kimseye zarar vermemek adına hep ben zarar verdim kendime. Kendimi çokca kez yıprattım. Bazen canımı bile önemsemedim. En çok ruhum zarar gördü. En çok kalbim ve ruhum acıdı. O nedenle birçok kez doktor yardımı aldım.

Şimdiye bakacak olur isek beni gerçekten anlayan insanların yanında olmak istiyorum. Bu süreçte kardeşim ve Hatice bana aşırı iyi geldi. Kardeşimin varlığı beni aşırı aşırı aşırı mutlu etti. İlk defa bu kadar uzun zamandır çok fazla gezip çok fazla kahve denedik. Bu mutluluk bana sanırım ömrümün sonuna kadar yetebilir tabi ki de devam etmeli! Ama iyi ki bir kardeşim var bu mutluluk apayrı bir mutluluk!

Güzel durumlar olaylar şekillendikçe daha da çok anlatacağım ve yazacağım şey olacak. Şimdi sadece yaşıyorum. Ve satırlar bol bol teşekkür ediyor!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: