Counter-Strike 2

Ne alaka diyeceksiniz fakat ben oyun oynamaya başladım. Bu nedenle öldürdüğüm her insanın oyunda bir adı bulunuyor. Bence çok trajikomik bir hikaye. Counter-Strike 2 çıkıyormuş kardeşim dedi. Hah hemen ona da başlayayım da her yer leş dolsun. Bu arada acemi becerisi olarak bence hiç de fena oynamıyorum. Çoğu insandan iyiyimdir….

Peki Counter-Strike haricinde nasılım? Arkadaşlarımdan büyük destek görüyorum. Her biri sürekli arayıp soruyor. Aslında Hatice harici kimseye söylemeyecektim ama Ece ile paylaşmak iyi geleceği için ona anlattım. Çünkü onun düşünceleri de benim hayatıma yön verecekti, bunu biliyorum. Neyse kısacası güzel destekler görüyorum. Gebermesini istediğim insanlar yok mu peki? Var. Bu konuda nefret kusmaya devam edeceğim. Buraya fazla yansıtmadan dolu dolu. O nedenle Counter-Strike 2 bence benim için hazırlanmış bir oyun.

Kardeşim sağ olsun beni asla yalnız bırakmıyor. O nedenle oyun vs. oynuyoruz süreli. Elden Ring mesela mükemmel bir oyun onun üzerinde de çalışmalarım sürüyor. Fakat tanrıların evrendeki biçimlerini aşırı beğendim. Mükemmel grafikler içeren bir oyun olmuş. Bir ara oyun yazarlığı da yapmıştım. Fakat sonra cidden şu oyun piyasasının hızına yetişmek çok zor o nedenle kendisi ile yollarımı ayırdım. Fakat tekrardan dönmek ister miyim? Evet.

Hayatımda acı dolu çok affedersiniz boktan olay yaşadım, fakat sanırım artık şunu biliyorum. Bu hayatı madem terk edemiyorum, madem sürekli elime yüzüme bulaştırıyorum yani madem bu boku beceremiyorum o zaman en iyi halimle yaşayayım şu hayatı. Sevgili vs. defterleri falan yalan dolan bu arada. O nedenle ilgi duyan olsa dahi ben ilgi duysam dahi, tek bildiğim şudur ‘’erkekler kapatılsın.’’ Bu cümleyi çok ergence buluyorum fakat hala ergence ama haklı bir cümle olduğuna karar verdim.

Yazdıklarımı okudum da laftan lafa mükemmel atlıyorum. Bu beynimin olağanüstü kusurlu çalışmasını ben yerim yaa. Counter-Strike ile benim hayat dersi….

Her neyse erkekle Counter oynarken de deli ediyor adamı. Bakın mesela şunu söyleyebilirim, evet genelde çoğu işte başarılı erkekler, fakat artık kadınlarında bir önü açılsın ya. Bu ataerkil toplum beni cidden deli ediyor. Erkeklerin egosu zaten beni apayrı deli ediyor. Genel olarak babam da dahil olmakla birlikte hiçbirine güvenmiyorum. Dost, baba, koca vs. ciddiyim aşırı derece de güvenmiyorum. Bunun nedeni ise çok basit belli. Beni hasta eden ruh hastaları yüzünden.

Neyse Counter-Strike 2 elime geçene kadar ben Witcher falan oynar kendimi bir şekilde oyalarım. Bir de kötülüğün tarihini doruklarına kadar anlatacak kitaplar bulmaya çalışıyorum. En kısa zamanda şu kötülüğün en dibine ulaşıp orayı yakıvereceğim. Cehennemde yansın şerefsizler.

Hahahaha hala deli gibi sinirliyim farkındayım fakat bu halde iken kardeşim sayesinde bir hobi edinmek beni mutlu etti. Hah bir de beraber oynayıp Discord üzerinden iletişim kurmamız bile beni genç hissettiriyor. Sağ olsun Serhat’ın kankası benim ise minik bebeğim Gökerkuş beni mutlu ediyor. Meze olduk Discord masalarına….

Öyle ya da böyle yaşamaya gayret gösteriyorum. Çalışma hayatına biraz ara verdim. Sağlık yine daha önemli hale geldi.

Neyse napıyormuşuz?

Söylenmedi hiiiççççç!!!

Benim oyun oynarken dinlediğim liste nasıl ama……..

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Counter-Strike 2” için 5 yorum

    1. Elden ring çok fazla oyuncuya bırakılan bir oyun o nedenle aşırı beğendim aşırıııııı. Hah God of War aşırı oynamak istiyorum özellikle iskandinav dünyasına giriş yapılmıs galiba Elden Ring hallolsun ona da başlamak istiyorumm. Teşekkür ederimmmm🌠

      1. Evet ilk üç oyun Yunan mitolojisi tüm tanrıları teker teker kesiyor Kratos. Tamamen öfkenin boşaltılmasına hizmet ediyor oyun 🙂 Adeta bir katarsis yaşatıyor. 4 ‘üncü oyun ise dediğin gibi İskandinav. Ben Elden ring yüzde 60 bitirebildim. Çok zorlaştı çünkü. Ki elden ring i yapan firmanın diğer oyunları Dark Souls ve Bloodborne bitirmiş olmama rağmen. İyi oyunlar …

      2. Elden Ring Fromsoftware geliştiricileri tarafından yapılmış oyun dünyasına girmişken onu da araştırdım baya😅 Dark Souls baya zormuş evet. Hepsini teker teker oynamak istiyorum. Elden Ring sonrası God of War daha sonrasında da Dark Souls 3lemesine el atıcam ama bir sürü çıkarmışlar ya… Neyseki hepsinin hikayesi mükemmel… Teşekkür ederimmm

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: