Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri

Bugün büyük bir ülke yarasından bahsetmek istiyorum. Yeni bir Devlet hastanesi haberi gördüm. Yani çalışıyoruz, yapıyoruz bilmem ne haberleri çok fazla bulunuyor. Bir randevu alacağımız zaman asla ve asla hemen randevu bulamıyoruz. Yetersiz geliyor. Bu özellikle benim kanayan yaram. İzmir de özel hastanelere servet harcadıktan sonra gerçekten bu ülkenin yarasının artık geçmesini istiyorum.

Hastalanıyoruz ve tedavimizi hızlı bir şekilde göremiyoruz. Özel hastaneye muayene parası 550 lira olmak üzere tek seferde verdim. Endoskopi ya da tomografi paralarının haddi hesabı bile yok. Bu nedenle şu devlet hastaneleri problemi kim geçiyorsa başa artık lütfen son bulsun. Büyük bir isyan içerisindeyim.

Her neyse. Psikiyatri randevusunu 2 hafta sonraya alabildiğim ve oturduğum yerde özel hastane namına bir şey bulunmadığı için iki hafta uyku problemi çekeceğim. Çünkü düzenli bir uyku düzenim yok sabaha kadar uyuyamıyorum. Genelde saat sabah saat on gibi yatıp, öğlen iki de kalkıyorum. Acayip şekilde sinirimi bozuyor bu durum. Çünkü günüme hiçbir şey sığdıramıyorum. İmdat yani. Tam olarak imdat. Duygu durumuma gelince mani ve depresif dönem şu an kendini çekti. Stabil bir ruh haline döndüm. Ayrıca oyun oynamaya başlamak bana aşırı iyi geldi. Elden Ring evreni mükemmel bir evren. Özellikle tanrıların hepsinin bir hikayesi olması vs. aşırı hoşuma gidiyor.

Devlet hastanesi yaramdan sonra bekleyeceğim için kendimi rahat tutmaya çalışacağım. Ayrıca uykum düzene girmiş bulunursa spora başlamak istiyorum. Bugün akşam saatlerinde kendimi baya yordum. Hatta fazlasıyla yordum. Ama uykunun u’su yok orası ayrı mesele ahahaha.

Neyse ki ruh halim normale döndü. Zaten bipolar hastalıkta iki uçlu duygudurum bozukluğu yaşarken sıkıntı yaşamış oluyorsunuz. Onun haricinde normal duygu durumunuz ile devam ediyorsunuz. Bir de hipomani dönemi var o da çok fazla zararı olmayan bir dönem. Mani döneminde çok fazla para harcadım. O nedenle de şu an sadece yazarlığa odaklanarak para biriktiriyorum. Çünkü yazın tatil yapmak istiyorum. Ama harcamış olduğum para miktarı zerre umurumda değil. Zaten harcamak için gitmiş olacaktım. Boşuna mı çalıştık…. Ama sevdiğim birtakım işleri kaybetmek elbette ki büyük yaralar açtı. O nedenle lütfen şu DEVLET HASTANESİ PROBLEMİNE EL ATILSIN!

Şimdi biraz oyun oynayıp zaman geçireceğim. Elden Ring ile kafa dağıtalım hahahah.

Hepinize bol bol rahat uyuduğunuz günler diliyorum! Lütfen kendinize çok iyi bakın!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: