LOS ANGELES LAKERS ve Real Madrid Maçı Güzelim

Bu yazının ne işi var diye sorabilirsiniz ama biz İzmir de deli gibi NBA maçı takip ettik. Ben hatta telefonuma nesine.com indirdim maalesef ki… Hahahha ama bir şey söylemek istiyorum beni aşırı memnun eden maçlar oldu hatta para vs. kazandık gerçi en çok tahminleri alt ve üstten yaptık. Çünkü NBA maçları aşırı derecede sakat maçlar beni Los Angeles Lakers fazlasıyla krize soktu. Neyse ki Utah maçındaki tahminimle ben yine kazandım ahahhaha. Kumarbaz mısın be kızım ya.

Her neyse Lakers maçlarını sırf Lebron için takip ediyorum bu arada. Çünkü kendisine büyük çok büyük bir saygım var. Fakat Utah maçlarında, Clarkson beni aşırı derecede krizlere soktu. Yani bu adam yüzünden ben aşırı maç kaybettim. Kendisini sevmiyorum. Onun da umurunda olursa bu durum sevinirim. Onun haricinde bir diğer favori takımım Boston. Derrick’i izlemek bana büyük keyif veriyor. Bir lanet ettiğim diğer oyuncu ise Luca Doncic….. Bakın ben bu adam yüzünden öyle bir kupon kaybettim ki sanırım. Dallas ve Chicago maçı falandı. Tam hatırlamıyorum. Ocak ayında oynanan bir maç olması lazım. Bu adam yüzünden çok güzel bir kuponu kaybettim. Seni de asla sevmiyorum Doncic. Ayarsız herif.

Geceleri maç izlemek aşırı keyifli oluyordu. Zaten sabaha kadar uyumuyorduk. Sürekli kahve ve kola eşliğinde maç takip ediyorduk. Açıkçası kupon doldurmanın bu kadar keyifli olduğunu tahmin edemezdim ama benim için izlemesi daha keyifli çünkü kaybedince aşırı sinir oluyorum ahahaha. Neyse ki daima Los Angeles Lakers hayranı olacağım. Kendisi benim bebeğim gibi bir şey. O nedenle yense de yenilse de aklım hep ondadır. Bu konudaki tavrım kesin ve net.

Dün oynanan futbol maçında Murat denilen seviyesiz tanıdığım ahahhah kendisine uyuz oluyorum kuponu kaybetmiş. Erkekler futbol maçına kupon yapmaktan ne olur vazgeçin ya. Bir de sinirleniyorlar. Hahahaha inanılmaz varlıklarsınız gerçekten. Bunu da geceleri NBA maçı takip eden kız söylüyor. Bence NBA daha keyifli bu arada. Bana daha çok disiplin var gibi geliyor.

Murat biraz sonra buraya da yükleyeceğim. Real Madrid dün kazandı diye ne olur yazı yaz demiş. Ya kardeşim burası Kıraathane mi olsun ya ahahhahhaah. Resmen bana 3 maçtır yenilen Real Madrid’in finale yükseldiği hakkında yazı atmış ahahhahahahhahah. Allah’ım hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi ya. Erkekler yemin ederim aşırı ilginçsiniz. Los Angeles Lakers maçı ve Real Madrid maçının muhteşem özeti benden size hediye olsun hahahah. Nesine.com uzaklaş kardeşim…

Her neyse bu kadar güldükten sonra iki maç arasındaki bağlantıyı size bırakıyor ve Hitler’s Circle of Evil izleyip özüme dönmeye gidiyorum. Teşekkür ederim beni güldüren herkese!!

Sevgilerimle!

Gecenin benim için kahkaha sebebi hahahahah

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: