Kızılcık Şerbeti

İMDAT! Salın yalvarırım artık şu dizileri ya. Yasaklanmış işte ne güzel bir tane virüsten kurtarıldı televizyon tarihi. Hayır anlamıyorum bu neyin savaşı. Ne bu derdiniz? Gerçekten ben sadece iki bölüm parça parça baktım ve cidden insanı katil edecek tarzda replikleri olan bir dizi. Senarist kimse berbat diyaloglar hazırlamış. Cringe Replikler yazınca bu dizi çıkıyor Google’da.

Evet Türk dizileri gerçekten iç bunaltıcı fakat izlenmeye devam edildikçe daha da beteri geliyor. Kaliteli bir yapım göremiyor bu gözler. Hatta çoğu gözler. Ne olursunuz saçma sapan şeyleri Twittr’da TT yapmayın. Zaten Twitter’ı nadir olarak kullanıyordum, şimdi bir numaralı gündem kızılcık şerbeti, ikincisi yalı çapkını.

Şaka gibi iki sinir bozucu dizi hakkında “ne olursunuz elimden almayın bu diziyi’’ deniliyor. Gerçekten kızılcık şerbeti ve yalı çapkınının bunca dertten daha değerli olduğu bir Türkiye beni fazla geriyor ya ekonomistler zangır zangır dolar 24’ü görecek diyor, bunların derdine bak. Ferit’in kaşlarında kaybolursunuz umarım. Salın be artık sosyal medyayı… 159 Bin tweet atılmış kızılcık şerbeti hakkında şaka gibi. Hele ki yalı çapkınını izleyen kişilere sesleniyorum Afra, Seyran değil, Ferit de Ferit değil. İnsanlar gerçekmiş gibi falan davranıyor. Hocam ben ağlıyorum ya tuvalete gidebilir miyim???

iki dizinin de aşırı saçma olduğunu düşünüyorum.

https://twitter.com/search?q=%23KizilcikŞerbeti&src=trend_click&vertical=trends

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: