Yalnızlık

Yalnızlık tam anlamıyla artık 12 tane ilacın kafamı susturması ile başladı. 4 tegretol, 1 rexapin, 1 folbial, 1 b12, 1 lamictal, 1 zedprex, 1 panocer, 1 ketya aaa bir de troid ilacı. 13 ilaçmış. Her neyse ben bu durumdan sanırım memnunum. Beynim bu şekilde susuyorsa bu şekilde sussun. Mani döneminde kafam ara ara olumsuz komuştu. Çoğunlukla araştırma, izleme, okuma, uyumama, beynimin sürekli araştırmak ama sürekli araştırıp okumak istemesi ile geçti. Gerçi hala bitti mi bilmiyorum. Yarın doktoruma gideceğim.

Yalnızlık, nadir dostlarım ile hayat güzel gidiyor. Aşk falan hayatımda gereksiz yere kendimi üzmem anlamına gelmiş hep. Ben hep kendimi bir şekilde inandırdım, mutlu olacağıma ama en temizinin bile dehşet kırdığı anlara da şahit oldum. Dostlarım dediklerimde de oldu. Neyse ki uzun ömürlü nadir dostlarla geçiyor zamanım. Konuşuyoruz, sohbet ediyoruz ve olumsuzu düşünmüyoruz. Bir daha mani yaşamak istemiyorum.

Mayısta İzmire gideceğim sanırım çünkü güvendiğim bir iş için orda olmam lazım. Hayatta her şeyi mahvedebilirim ama iş konusunda rahatsız derece de disiplinli olmam lazım. Yani benim bile isteye asla hata yapmamam lazım, çok kazık atıldı ama çok yol katetdim. Kendime inanıyorum.

Eğlenebileceğim bir hobi edindim. O da misss gibi geldi bana. Zihnimi şu an sadece ben yönetebiliyorum ya hah işte bundan iyisi olamaz şu an!

Belki bir daha asla birine güvenöeyeeceğim, asla sevgililik ya da evlilik düşünmeyeceğim ama sağlıklı olmak en birinci hedefim olacak. Bu anlara daha önce de söylemiştim sadece ilişki hayatım yüzünden gelmedim. Bipolar çocukluğuma dayanıyor. Amma ve lakin önemi yok her katkısı bulunan ebesinin a..

Şimdi türk kahvesi içip okuyacağımmmm. Bir reklam yazısı olsun istedim. Sonra yine okuduklarım ya da izlediklerimi yazabilirimmmmm.

Sevgilerimle!

O KADAR ÇOK YAZIM HATASI O KADAR ÇOK ANLAM KAYMASI VAR Kİ… HELAL OLDUN BANA KAHVE YAPARKEN AĞLATMIŞIM ORTALIĞI RESMEN HAHAHA

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: