Poison

Herkesin ruhunu kemiren bir olay vardır hayatında. Ya da bir çok küçük damla birikip bir dalga olup çarpmış olabilir yüzünüze. Bana bu oldu işte, bir çok küçük damla büyüdü ve dalgasını çarptı. Hani lord of the rings de Arwen atlıları su altında bırakıyor ya bende öyle su altında kaldım. Fakat sular altında kalan Aragorn’a dostu gelmişti hatırlarsanız ve ona binip Rohan’a gitmişti ve bir kral olmuştu. Sanırım ben o anı yaşamak istiyorum. Bu tüm zehir benden aksın gitsin ve ben artık Rohan da kendimi bulabileyim.

Bir asit yağmuru altında kalmışımda her yanım yara almış, erimiş gibi hissediyorum. Her hücrem ağrıyor ama bunun nasıl geçeceğini biliyorum. Gerçek sevgiyi aradıkça bulamayacağımı anladım. Artık zamanla yarışmayacağım. Zaman hızla aksın gitsin ben ona koşmayacağım. Küçük adımlar atacağım, sakin ve küçük adımlar. Hayatımın zehirden bu şekilde temizleneceğinden eminim. Olmuyorsa bir şeyler zorlamak, koşturmak gerekmiyor. Belki de zamanı vardır diyorum. Çünkü ben senelerdir uğraşıyorum. Zehirli tüm insanlara rağmen. Fakat şimdi bekleme zamanı.

Zaman bana yetişecek.

Günlerimin koşturmacadan sonra yorgunlukla geçtiği bir gerçek var önümde. Zehir her yanımı sardı ve ben hastanelerden çıkamadım. Şimdi temizlenme zamanı. Ben bunu artık kovalamadan yapacağım. Denizden sonra alınan düşün keyfi farklıdır. Onu yaşayacağım. Dalgalarda boğulmayacağım. Değer veren insanları bulunduracak ve zehirli insanları gömeceğim. Çok zarar gördüm, her yanımın ağrımasından hissediyorum. Artık bir müzikte yer alan bateri olmayı bırakıp, piyano olmam lazım. Her şeyi güzelleştiren ama yorulmayan. Bateri beni fazla yordu.

Bu bir emeklilik değil. Yeniden başlıyorum. Bugün yeniden ve bana değer verenlerle başlıyorum. Bir şekilde mükemmele doğru yavaş ve emin gideceğim. Kimse mükemmele ulaşamaz ve o olamaz işte şimdi onunla dost olma zamanı!

Depresyondan bu şekilde sıyrılma gücü diyorum ben buna. İnanç sizi en derin kuyudan çıkarır. Yataktan zorla çıkmayı bıraktım. Çabalıyorum. Bu depresyonun en iyi ilacı bir de sevgi. Sevin ve sevilin! Ben artık kendimi seviyorum. Önceden de seviyordum fakat kendimden vazgeçtiğim ve kendimi sevmediğim çok an yaşadım. Fakat mani ve ardından gelen depresyondan sonra mücadele etmemin doğru olduğunu gördüm.

Gülümseyelim. Her şeye rağmen. Şimdi her yerim ağrıyor ama o acıların ağrısı ile hareket edeceğim. Sağlam adım atmak için.

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: