Theta Healing

Önceden şarkı sözlerinin bir anlamı vardı. Şimdi çoğu şarkıda ruh bile yok. Biraz önce kendimi mide ağrıma kaptırmıştım şimdi Survivor dinliyorum. Birazcık ii geldi sanırım bana. Bir de paşa ile bu yazıyı yazıyorum. Belirsizlik duygusundan nefret ederim, kendimi belirsizlik içerisinde hissediyorum. Lakin böyle durum bile yok aslında. Neden böyle hissediyorum anlamıyorum. Bu nedenle biraz Theta’dan bahsedeceğim sizlere.

Aslında çok neşeli olmam lazım fakat tam tersi yorgun durumdayım. Kendimi toparlamak için sağlam bir meditasyon sürecine girdim. Dün bu kararı aldım ve tam 18 dakika yoğunlaşmışım. Bunun bana iyi geleceğini seziyorum. Bir de yürüyerek meditasyon yapmak istiyorum bu tempoya çalışacağım. Theta üzerine çalışıyorum. Yani bilinçaltımı düzenliyorum diye bilirim. Olumsuzlukları iptal etmenin en iyi yolu bilinçaltını temizlemek bence o nedenle aslında hipnoz gibi fakat bunu terapistler haricinde siz çalışarak düzenli olarak disiplin içerisinde olarak yapabiliyorsunuz.

Yataktan uzak durarak yapmak istiyorum çünkü birçok kronik rahatsızlığım var bu nedenle de meditasyon esnasında ya da sonrasında fazla uykum geliyor. O nedenle yürüyerek yapmanın peşine düştüm diyebilirim.

Bugün yemekten bir saat sonra tekrardan yoğunlaşacağım ve beni kemirip bitirmeye çalışan şu ruh hali içerisinden çıkacağım. Yani anlayacağınız bu depresif ve mani durumunun düzelmesi adına psikiyatrist tedavisi dışında terapinin iyi geleceğini düşünüyorum. İyi bir terapist bulana kadar Theta üzerindeki çalışmaları ben kendim yapacağım. Çünkü bir an önce beynimin algılama durumunu değiştirmem gerekiyor. Çünkü bu saçma sapan çalışma düzeni beni fazlasıyla sıkıyor. Gereksiz panik halinde olmak ise beni yoruyor. O nedenle bir yol üzerinde ilerliyorum ve bana iyi geleceğini biliyorum. Bu konuda akşam detaylı bir yazı yazmaya çalışacağım şimdi bir kahve içmem lazım!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: