High Energy

Bugün baş ağrısı ile uyandım fakat hava mükemmel. Uzun zaman sınra doğru düzgün güneş açtı. O nedenle ister istemez kendimi iyi hissediyorum. Ben kendimi iyi hissettiğim zaman çok fazla hayal kuran bir insanım. O nedenle kafamda sürekli enerji dolu hayaller uçuşuyor. High Energy bebeğim sana asla hayır dememmm.

Güzel günlerimin yakın olduğunu hissediyorum. En azından mani döneminden sonra çok uzun sürecek bir depresif dönem yaşamadım. Bunun nedenini enerjimi sömüren insanların olmamasına da bağlıyorum. Hayatımıza aldığımız insanlar bizim bütün modumuzu etkiliyor. Bir de İzmir’e gittiğimi yazmıştım. İzmir’e iş için gittim, o nedenle işimin bir an önce başlamasını istiyorum ve tüm yüksek enerjimi iş yoğunluğuna aktarmak istiyorum. O nedenle dijital ortamın her şeyini bilmeye çalışmak istiyorum!

Güzel bir gün olduğunu uyandığım andan beri hissetmiştim. Sadece artık kötü olaylarla da nasıl baş edeceğimi öğrenmenin rahatlığı var üzerimde. Meditasyon gerçekten fazlasıyla işe yarıyor. Kendimi kötü hissettiğim anda meditasyona başlıyorum ve enerjimi topluyorum. Bir şekilde zaten iyi olacaktım ama bunu kendim yapıyor olmak beni çok mutlu ediyor. İllaki birileri bizi mutlu etmek zorunda değil. Biraz da biz kendimizi mutlu edelim! High energy devammm.

day

Bugün daha fazla yürüme kararı aldım o nedenle yemek yedikten sonra uzun bir yürüyüşe çıkacağım annemle. Her sabah tam tamına 9 ilaç içiyorum. İlaçların toksinlerini atmam gerekiyor. Enerjimi sömüren her şeyi attığım gibi bu ilaçların toksinlerini de atmam lazım. Hayatıma iş, ailem ve yakın dostlarımla devam ediyorum. Sanırım bir başkasını hayatıma sokmamak iyi fikirmiş o nedenle kendime bir koruma alanı kurdum ve bunun dışına çıkmamam daha iyi olacak sanırım.

Tabi ki dış dünyaya kendimi kapatmayacağım ama özel alanıma da kimseyi almayacağım. Yani herkesi o alana alarak hayatınızın hatasını yaparsınız bunu sakın unutmayın.

Şimdi kahvemle bu yazıyı yazıyor olmak, enerjimin yüksek olması ve hatta yüzümün gülüyor olması beni mutlu ediyor. Uzanıp kendimi hayallerime bırakacağım ve biliyorum ki hepsi gerçek olacak. Bu hayatta her zaman düşüş yaşayamam bir gün aşırı yükseleceğim ve buna az kaldı eminim. Kırılgan olmak ve inanmak bu dünyadaki en büyük lanetimdi sanırım. Kırılganlığım yüzünden tüm hücrelerim küçüldü ve daha çok zarar görmeye başladılar. Lakin artık bir nebze acımasızlık neymiş bunu biliyorum. Neyse high energyyyy!

Hepinize muhteşem bir cumartesi ama en önemlisi de muhteşem bir pazar günü diliyorum. Yarın güzel bir gün olacak!!!

 Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: