Happy Mother’s Day

Happy Mother’s Day derken hem annemin, hem tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. Annelerin emeği küçümsenecek bir emek değil, bunu belirtmek isterim. Yanımıza olan olmayan tüm annelerin de Anneler Günü Kutlu Olsun. Annelerimiz bizi daima görüyorlar ve onlar daima bizimleler.

Anneme olan sevgimi şuraya 50 sayfa yazsam anlatamam. Benim mutluluğum için yapmadığı tek şey yok. Benim onu kararlarımla üzdüğüm çok zaman oldu. Ama her olayın sonunda ben daima senin yanındayım dedi bana. Yanlış kararlarımda bile benimleydi. Anneliğin sevgisini daima yaşattı bana. Annemin emeği üzerimde o kadar çok ki… benimle ağladığın günlerde bile gözlerinden öpüyorum seni annem.

Annesi yanında olmayan herkes için bende buruğum. Lakin onlar sizi her yerden görüyorlar, sevgileri daima sizinle buna eminim.

Annem bu hayattaki en değerli varlığım. Hediyesini ona verirken bile ağladı resmen bir saat boyunca. Birlikte ağladık, bu konuda anneme çekmişim sanırım. Ağlıyoruz biz…

Onun sadece mutluluktan ağlamasını isterim. Kararlarımı verirken annemi dinlemeyi öğrendim artık. Annemin hislerine, annemin tecrübelerine güvenmeyi öğrendim. Ben üzüldükçe o da üzüldü. Ben mutlu olayım diye elinden geleni yaptı. Hiç bir zaman bencil olmadı, karar verirken iki tarafı da düşün daima dedi. Kararlarım için kalktı kimi zaman kendi o işe el attı. Anne doğulmuyor, anne olunuyor. Benim annem, çok güzel anne olmuş. Bunu haykırabiliyorum.

Annem ve annelerimiz, iyi ki varsınız! Siz olmasak hayatımız nasıl olurdu bilemiyorum.

Seni seviyorum annem, iyi ki benim annemsin! 🥹💕

Hah şunuda söylemek istiyorum. Anne olmaya hazır olmayan kimse anne olmasın bence. Bu sevgi dolu yazımda onlardan bahsetmek istemedim ama kısaca bahsetmiş oldum.

Her neyse Happy Mother’s Day!

Benim bebeğimsin sen canım annem! ❤️

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Happy Mother’s Day” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: