A healthy day

Bugün sabahtan başlayarak yeme düzenim konsuundan itibaren sıkı bir düzene girdim. Sabah protein ağırlıklı beslendikten sonra, öğleden sonra tarçınlı elma ve soğuk filtre kahve içtim. Ama bunları yapmadan önce yoga egzersizi yaptım. Sonrasında akşam yemeğinde ise taze fasulye yedim ve yürüyüşe çıktım. Dönerken de filtre kahvemi alıp eve geldim.

Yeme düzenimi değiştirince, hayatımın da değişeceğine inanıyorum. Daha az kazık yerim belki 😊

Hahaha cidden inanıyorum ama, hayatımı düzene sokacağım. Iphone sağlık uygulamasına yoga programımı bağladım ve yürüyüş egzersiz ne varsa günümü takip edip, kendimi aşırı derece de yorabiliyorum. Çünkü yorduğum zaman erkenden uyuyup, erkenden kalkabiliyorum.

Hayattan birçok beklentim var artık. Çünkü ben beklentilerimin gerçekleşmesini bekleyecek kadar meditasyon yapıp, hayal kuruyorum. Artık hayattan beklentim yok demiyorum. Ot gibi depresyon, bunalım, bipolar, anksiyete yaşamak istemiyorum. Çünkü artık kendi ayarlarımı kendim belirleyebiliyorum!

Bugün çok huzursuz bir durum yaşamama rağmen, sinirlerime hakim olup kendi hayatım için çabalamaya devam etme çizgimin üzerinden bir daha geçtim. Önümde hiçbir olay, hiçbir kişi olsun istemiyorum. Kimsenin hayat isteklerine göre yaşamak zorunda değiliz.

Sosyal medya ile arama biraz mesafe koydum. Profilimi kapadım, başka bir sosyal medya hesabımı temizledim vs. zamanı gelince onları da düzenli kullanmaya başlayacağım. Çünkü anlatmak ve paylaşmak istediğim şeyler birikiyor. A healthy day alarmı!!!

Bunca zamandır kendi fikirlerimi kapattığım için kendimden özür diliyorum. Kimse benden önemli değil!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“A healthy day” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: