Reminder

Beyinde yankılanan bazı sesler bir şeyleri hatırlatmak adına yankı yapar. Bu nedenle de bazı anlar bıkkınlık geçirebilirsiniz, bu yazımda sizlere “reminder’’ başlığı ile geliyorum. Biraz zihnimizi iyileştirelim.

Okuduğum kitaplardan yola çıkarak şunu belirtmek istiyorum ki, bilinçaltımız iyiyi ya da kötüyü ayırt edemiyormuş. Yani bilinçaltımızın aklı yok. O nedenle de rüyalarımız bilinç dışı gerçekleşiyor. Hani sürekli olumlu düşün derler ya işte tam da bu yüzden! Bilinçaltınıza gönderdiğiniz olaylar olumlu ise rüyalarınız da ve hayatınızın geri kalanında şirinleri görebilirsiniz.

Ben yaptığım meditasyon ve yogalar özellikle yoga sonu “ceset pozisyonu’’nda genellikle hayatıma huzuru, zenginliği ve vicdanı çağırıyorum. Belki çoğu durum iyi niyet ile başıma gelmiş olsa da ben kesinlikle iyi niyetten vazgeçecek değilim. Sadece bencil olmaya çabalıyorum. Bunu mani döneminin sertliğinden öğrendim. Kaç ay canımı okudu resmen. Kimseye zarar vermemeye çalıştım lakin zararın çoğunu da kendim yaşadım. O nedenle bilinçaltımı temizlemek ile uğraşıyorum. Kendime huzuru, zenginliği ve mutluluğu çağırıyorum. Çünkü bunları hak ettiğimi biliyorum.

Amcam her zaman bir şey dileyeceksen az ile yetinme çok dile der. Sen dile ki sana gelsin. Hatta sabır dileme, sabır gerektiren durumlar başına gelir der. Kendisini aşırı haklı bulduğum bir yaş geçirdim. 28. yaşımın adını “reminder’’ koyuyorum.

28 yaşıma ithafen…

Everytime we try to forget who I am
I’ll be right there to remind you again

Her neyse zamanımız bence bu dünyada çok değil o nedenle pek de samimi olmayan hayatı iliklerime kadar kendim olarak yaşayacağım ve herkes de bir iz bırakacağım. Herkes de var olacağım. Kendimi kendim olabilmek için eğiteceğim, hayallerimdeki kadın bu değil. Hayallerimdeki ben aşırı neşeli bir ben. O nedenle neşemi kazanmak için kendimi temizliyorum. Selam dünya neşemi getirdim! Ki sen neşeden nefret edersin. Kimi insan da neşeden nefret eder ve kasvetin içinde boğulmak ister, o kişi ben değilim. Ben güçlü ve neşeli olanım. Bu nedenle dünya beni unutma, çünkü sana unutamayacağın anılar bırakıyorum. Bir düşüşü ve kocaman bir yükselişi. Pes etmeyişi ve asla vazgeçmişi. Senden kurtulmaya çalıştım biliyorsun, ama evet işte buradayım! O nedenle bana istediklerimi sunmaya çalışmalısın. Çünkü benim artık tek derdim bu. Tek derdim o küçük Burcu’nun odasında kurduğu hayaller.

Başarı, zenginlik, mutluluk ve şefkat. Zenginliğimle hayvanlara sonsuzuma kadar el uzatmak. Yardıma ihtiyacı olanlara koşmak ve kendimi mutluluk ile giydirmek. Mutluluk ile giyinen insan ışıldar! Bunu hiçbir marka size sunamaz. O nedenle daha birçok hayalimin gerçek olacağı günlere gidiyorum ve çok yakınım biliyorum. Evet dünya bana merhaba de!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: