SEÇİM

Çocukluğumdan beri yağmurdan aşırı derecede hoşlanırım. Yağmurda saçlarım aşırı kabarırdı, o zamanlar şimdikine göre daha gür saçlarım vardı ve nem ile birlikte aşırı kötü bir hale gelirdi ve çok komik olurdum. Lise fotoğraflarıma vs. bakınca kendimi çok çirkin buluyorum. Değiştim ve geliştim. Ruhum da değişti ve gelişti ahahaha. SEÇİMM…..

Birçok hastalığı bünyemde barındırmama rağmen hala güldüğüm için kendimi seviyorum. Yağmur hayallerimi getirecek bana biliyorum ve tüm hastalıklarımı temizleyecek. O nedenle ben hayata inanmayı kabul ettim. Filmin koptuğu her anı benimsiyorum ve canımı acıtmış her olaya yallah diyorum. Çünkü bu yorgunluktan ziyade, enerjim emilsin istemiyorum. Kendi hayatım için daha çok çabalamam gerektiğini çok geç öğrendim. Başkalarının doğrusu ile yaşadığım her günümden özür diliyorum. Çünkü aklımı, delirmemi hatta bipolarımı hatta ve hatta ağlamalarımı bile seviyorum. İnsan olduğumu hissettiriyorlar.

Çocukken mp3 çalarımda dünyanın en komik şarkılarından olan Muhabbet- sie liegt In meinen armen dinler ve EFKARLANIRDIM. YA HAHAHAHHAA. Dünyanın en masumane efkarlanması ilan ediyorum bu anı.

Mp3 çalarımda şu an bana aşırı komik gelen şarkı vardı ama bunun yeri apayrıydı. Şimdi de onu dinleyerek bunu yazıyorum ve yağmurda yağıyor. Küçük Burcu’ya selam deyin!

Güzel her anım için gerçekten teşekkür ediyorum. Babamla çok çatışmamız olsa bile ben bir şekilde kendime yetmeye çalıştım. O nedenle her zorluğa sanırım kendimi mutlu etme çabalarımla göğüs gerdim. Elinde tarakla oda da konser verenn o kız çocuğu asla pes etmedi. Sürekli hayal kurdu. Ben her kötü olaydan sonra bile hayal kurardım. Büyüyünce kurmamız unutmamız çok saçma. Şimdi meditasyonla hayatımın en derinlerine iniyor ve o küçük kızı mutlu etmeye çalışıyorum. Acımasız çok insanla karşılaşmış olsam bile, babam iktidar ben muhalefet olsam bile bir şekilde hayat bana bir yol çizdi. Sırada önümdeki yeni yolda ne tarafa gideceğimi seçmek kaldı.

Rain

Seçimimi yaptım. Ben direkt hayallerime uçmaya karar verdim. Yağmurlu havalardaki hayal kuran o kız artık o hayallerini gerçekleştirmek için çabalayacak. Onları düşünecek ve olumsuz her anı yok edecek. Mutluluğuna kavuşacak tekrardan. Tüm ruh emicilere rağmen. Kendimi üzdüğüm, kendimi kenara attığım her an için özür dilerim. Bir gün kendimi karşımdaki için kenara attığımdan ötürü bana potansiyelin fazla bunu kullanmalısın denmişti. Ya yaaaavvvvvvv neyseee. Hahahahaha senden sıra mı geldi lan bana. Aaaaa.

Hahahaha neyse anlayacağınızzz bu kız yolunu tertemiz bir düzenle başlatalı birazcıkk oldu. Size güzelliklerle geleceğim! Hayat izle benii!

Sevgilerimle!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: