Silence

Sessizliğin çöktüğü geceleri seviyorum. Ama aynı zamanda yaz gecelerinin verdiği gürültülü huzuru da seviyorum. Ben kış insanıyım ama yaz mevsimini de aşırı özleyen bir tipim. “Silence’’ adlı yazımda gece huzurundan bahsedeceğim.

Genellikle içtiğim ilaçlardan ötürü ya çok aptallaşırım ya da uyku asla bana gelmez. Kendimi iyi hissettiğim zamanlar ise yani sevinçliyken uyku durumumu ayarlayabilirim. Sonunda o dönemdeyim ve artık bipoların yaşatacağı sıkıntıları ve uykuma etkisini biliyorum. Sadece geceleri kilom aklıma takılıyor hahhaah bunu da zaten çoğu kadın düşünüyor. İlaçlar çok fazla ödem yapıyor ve ben yürümeme rağmen o ödemden kurtulamıyorum. O nedenle kardeşim gelince sırtımın asla sıkıntı yaşamayacağı bir düzene, spor düzenine gireceğim ve toksinlerimden arınacağım, toksiklerden arındığım gibi…..

Geceleri sadece insani sorunları düşündüğüm için bu yazının adı kesinlikle silence olmalıydı. Çünkü ben asla kafası susmayan bir insanım lakin şu an sadece insanı nedenleri konuşuyor benim balım beynim.

Gecenin tadını elbetteki kahvemle çıkarıyorum. Sizlere bir uyku şarkımı bırakmak istiyorum. Biraz da değişim gelsinnn!

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: