Sinan oğan

Merhaba, siyasi tek bir yazı yazmamak için kendimi tuttum tuttum ama, kendi kendine çelişen insanlardan nefret ederim. Ya insanlar bizi çıldırttı. Özellikle ülkenin siyaset gündeminden ben bıktım artık. 28i’nde oy vereceğiz ve kazanan hangi taraf olacak bilmiyorum. Ama ülkenin durumundan hiç memnun değilim, çoğu insan gibi. Ben artık ülke insanımız saf ya diyen insanlara da hak vermiyorum. Ülkedeki enflasyon hüküm dağının boyunu geçti. Lord of the Rings gerçekleşti. Türkiye de bu yüzüğü atacak bir Frodo yok mu ya? sinan ogan offfff.

Bizim ülke insanımız saf falan değil. Bizim ülkemizin insanı çok seviyor böyle sürünmeyi. Ya Atatürk yaşasaydı, şu ülke insanının haline “siz istemişsiniz’’ derdi. Atam haklı.

Ben hiçbir parti liderini savunmuyorum. Benim derdim ülkemizin hali. Şuraya baksanıza insanlar market alışverişi için yakında kredi çekecek. Ama bundan memnun olan kitle de var. Çeksin ödesinler o zaman!

Sinan oğan denilen siyasetçimiz tüm söylediklerini yutarak beni asla şaşırtmayan bir hareket sergiledi. Bu ülkenin siyasetçileri, ülke insanının değil, koltuk sevdasının derdinde. Seçim şarkıları bana komik geliyor. Ya birinizde adam akıllı kararlar alın be! Birinizde söylediğiniz sözün arkasında durun!

siyaset

Ork ordusu sardı ülkemizin başını. ELFLER BU DİYARI TERK EDİYOR!

ŞU BALKON KONUŞMALARININ SARUMAN’IN YAPTIĞI KONUŞMADAN NE FARKI VAR?

Ay gerçekten bıktım ya. Ama kararımı da verdim. Gideceğim bu ülkeden. Artık yaşanılacak tek tarafı kalmadı. Ülke sevdası falan bırakmadınız adamda. Ülkesini çok sevenler belli zaten. Ben yoruldum. Ekonomisinden yoruldum, siyasetçilerinden yoruldum, siyasetçilerin aldığı kararlardan yoruldum. Ben bu ülkeden gitmek isteyecek insan değildim. Beni bile bıktırdılar artık. Gerçekten ülkemizin durumuna vesile olan siyasetçilere denilecek tek söz bulamıyorum. Bir gün umarım tüm bunlar geçer. Ama ümidimi mahvettiniz. İnsanlar intihar ediyor. İnsanlar ciddi anlamda aç. Ama bununla memnun olan halk da var. Ne diyebilirim ki. Biz bir bütün olamıyoruz.

I want you to wish your good wishes for Turkey. May 28th is very important for us. I want Turkey to shine one day. I want the Orc army to be scattered and the war to be won. Turkey is a real Lord of The Rings!

https://twitter.com/search?q=”Sinan%20Bey”&src=trend_click&vertical=trends

Yazar: Burcunuzbenim

anlatıyorum

“Sinan oğan” için 6 yorum

  1. Omurgasızlar ve demokrasi arasında bir tercih yapmak lazım. Bu ülke omurgasız siyasetçilere izin vermemeli. Ben sandiga sahip çıkmak için görev aldım. Umarım güzel olur yoksa kadınlar adına geçmiş olsun.

    1. Biliyor musun senden yorum geleceğini hissettimmmm. Çıldırmak üzereyim bunların aptallıkları yüzünden ne zaman kaçıyoruz saphilopes?? Gerçekten yazıktır ya. Aklı başında kimsenin değeri kalmadı, ülke durumu beni bezdirdi artık. Umarım gerçekten güzel olur.

      1. Onların istediği bizi bezdirmek, inadına sahip çıkacağız fikrimize ve oy kullanacağız. Meclise giren Hizbullahin kadınlara nasıl yaklaştığı biliyoruz. Biliyorum kızdığın için böyle diyorsun,haksız da değilsin ama sıkı durmak lazım.

      2. Gerçekten bugün ki durum beni aşırı sinirlendirdi. Haberlere bakmak istemiyorum, Hizbullah meselesine gelince anksiyetem tutuyor, ülkemi çok seviyorum ama haklısın daha sıkı durmak lazım umarım 28 Mayıs tüm her şeyi değiştirir, iyi ki sandıkta görevlisin. En azından biri için içimiz rahat. Kaçıp gitmek elbet çözüm değil umarım tüm bu kasvet gider. Yüzük savaşına döndü ortalık. Ülke dertlerine katlanırken belim büküldü ağrıdan.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: